видалення пігментних плям вартість

Видалення пігментних плям на обличчі лазером: чи високі ризики і ефективність.

Косметологічні методи дозволяють доглядати за шкірою, максимально довго зберігаючи свіжість і красу. Одним з популярних способів вдосконалення шкіри є шліфування лазером. Травматична, але дієва процедура порівнянна з ефектом пластичної операцією. З її допомогою легко впоратися зі шрамами і рубцями, підвищити еластичність, пружність тканин. Видалення пігментних плям на обличчі лазером — це оптимальне рішення для досягнення ідеального рівного тону.

Суть лазерного шліфування.

Під час процедури лазерний промінь випаровує безпосередньо меланінові клітини, під впливом теплових імпульсів вони руйнуються. Поступове скорочення площі пігментації призводить до відновлення нормального, рівного тону. Апаратна косметологія дає можливість регулювати не тільки діаметр, але й глибину впливу променя, інноваційний метод не призводить до травматизації сусідніх ділянок. Можна випаровувати меланін не тільки на поверхні, але і в глибоких шарах, коригуючи наслідки шкірних захворювань.

Процедура не проводиться в домашніх умовах, використання лазерного шліфування можливо тільки в клініках естетичної медицини. Фахівець повинен мати медичну освіту, а також пройти навчання по застосуванню лазерного обладнання. Видалення пігментних плям може зайняти кілька сеансів, все залежить від глибини меланінових ділянок і природи виникнення.

Показання до проведення.

Призначення процедури можливо після 18 років, різновиди пігментації багато, може проявлятися і зникати при сонячної активності або бути присутнім на шкірі постійно. Застосування лазера є оптимальним способом корекції таких станів:

вроджені, постійні плями, ангіоми, плоскі родимки; лентіго, викликані як сонячним випромінюванням, так і гормональними чинниками, віковими змінами; хлоазма — часто виникає під час вагітності, може бути спровокована шкірним захворюванням, зберігається і після одужання.

Важливо! Процедура не має вікових обмежень, можна застосовувати для різних типів шкіри. Під час видалення промінь не впливає на здорові клітини, дозволяючи провести корекцію з мінімальною травматизацією тканин.

Зміст порад

Ефективність корекції.

Перевагою застосування лазерного шліфування є можливість назавжди позбутися від пігментації. Кількість сеансів залежить від природи виникнення і глибини концентрації меланінових клітин.

Як правило, досить однієї процедури, але для вирішення складних естетичних завдань потрібно до 6 сеансів. В результаті терапії вдається назавжди видалити пігментацію, але під впливом зовнішніх факторів або гормональних змін, можливо нове виникнення плям.

Визначити, чи потрібен курс або буде достатньо однієї лазерної шліфовки, допоможе косметолог. Частота проведення залежить від стану шкіри, властивостей регенерації. Це травматичний спосіб, що супроводжується тривалим загоєнням.

Різновиди процедур.

Хімічний пілінг програє в порівнянні з лазерним шліфуванням, так як за допомогою ексфоліанту складно контролювати площу впливу. Кислотні склади використовуються для вирішення цілого спектру косметичних проблем, включаючи гіперпігментацію. Який спосіб корекції вибрати, вирішує фахівець, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта.

Механічна шліфування покращує колір, структуру, але не призводить до руйнування меланінових клітин. Призначення для видалення плям призводить до виникнення нової проблеми — шрамів і рубців.

Лазерне шліфування є єдиним методом для позбавлення від глибоких плям. Можливо вибрати час та інтенсивність впливу, в результаті поступового відлущування зникає пігментація, на її місці утворюються нові клітини. Ефективність незалежно від розміру, складності, причин появи, робить лазерну шліфовку кращим способом відновлення рівного тону.

За допомогою яких апаратів проводиться.

Для виведення пігментації в косметології використовуються 3 типи лазерного впливу:

Ербієвий застосовується для видалення пігментних плям, розташованих в поверхневих шарах епідермісу. Найтонший промінь проникає на глибину до 1 мкм, під впливом тепла руйнується меланін, не травмуючи прилеглі тканини. Відрізняється щадним впливом і можливістю проведення протягом усього року. Добре переноситься пацієнтами, рідко супроводжується дискомфортом, не спостерігаються і побічні явища.

СО2 лазер використовується для більш глибоких пігментних плям на обличчі і на тілі. В результаті фракційного термолізу в цільових областях утворюються мікроранки, оточені ділянками здорової тканини. Протягом декількох тижнів замінюються новими клітинами, процес загоєння супроводжується утворенням кірочок, вимагає виконання ряду правил по догляду. Залежно від глибини і локалізації плям потрібно від 2 до 6 процедур.

Фраксель використовується багатьма фахівцями, завдяки контролю довжини хвиль можливо здійснювати вплив на різну глибину. Основною перевагою даного виду лазера є можливість застосування для різних фототипів, в тому числі і для темної, смаглявої шкіри. При позбавленні від пігментації відбувається омолодження шкіри. Використовується для обличчя, шиї, декольте, рук.

Підготовчий етап.

Процедура має на увазі травматизацію шкіри, для попередження виникнення ускладнень, перед проведенням необхідно виконати ряд рекомендацій:

за місяць до призначеного сеансу завершити прийом антибіотиків, ретиноїдів, гормонів, препаратів, що впливають на згортання крові; протягом тижня слід відмовитися від відвідування солярію, сауни, спортзали, пляжу, вживання алкоголю; не проводяться на етапі підготовки процедури, що травмують покрив.

Увага! Весняно-літній період не є протипоказанням для видалення пігментації. Але під час відновлення цільові ділянки повинні бути захищені від впливу ультрафіолету. Тому багато фахівців рекомендують проводити курс з жовтня по лютий, щоб знизити ризики розвитку ускладнень.

Як проходить процедура в салоні.

Відео — видалення пігментних плям вартість (Відео)

Видалення пігментації лазером вважається радикальним, але і найбільш ефективним методом. Вибір клініки і фахівця мають вирішальне значення, важливо вивчити відгуки пацієнтів, дізнатися про кваліфікацію лікаря, проходження навчанні роботі апаратної косметології.

Анестезія при видаленні плям рідко використовується, лазерний промінь для позбавлення від пігментації має слабку потужність, при впливі виникає невелике печіння, поколювання.

Але при низькому больовому порозі можливе застосування мазі анестетика для зниження чутливості покривів. Перед проведенням пацієнту видаються захисні окуляри для безпеки органів зору.

Етап:

Покриви очищаються від декоративної косметики, пилу, забруднень за допомогою засобів без абразивних частинок. Тканини обробляються антисептиком. Наноситься анестезуюча мазь, діяти починає через 20-30 хвилин. Цільові області обробляються лазером, потужність імпульсу регулюється індивідуально. Для прискорення загоєння на покриви наноситься мазь бепантен.

Відео — видалення пігментних плям вартість (Відео)

Після процедури пацієнт відправляється додому, йому не потрібно залишатися в стаціонарі під наглядом медичного персоналу. Тривалість сеансу залежить від площі цільових ділянок, може зайняти від 30 до 60 хвилин.

Фото до і після.

Період загоєння.

Протягом дня покриви червоніють, набрякають, області, оброблені лазером, темніють, після покриваються скоринками. Фахівець може прописати регенеруючі засоби, а також уходовую косметику професійної або лікувальної лінії.

Повне відновлення займає близько місяця, в цей період важливо дотримуватися основних рекомендацій косметолога:

перші 3 дні для очищення використовувати пінки без абразивних частинок; близько тижня не можна користуватися декоративною косметикою; протягом 14 днів не вживати алкоголь, близько 2 місяців під забороною відвідування лазні, солярію, пляжу, спортзалу; утворилися скоринки не можна здирати, при виникненні сухості та лущенні потрібно використовувати зволожуючі креми з гиалуроном, алое; не можна чіпати руками, використовувати пілінги і скраби, для прискорення відділення кірочок фахівець може рекомендувати трав’яні компреси; перед виходом на вулицю необхідно використовувати сонцезахисний крем.

Скільки коштує процедура в салонах.

Проводиться видалення пігментних плям і родимок у багатьох клініках естетичної медицини. Ціна формується в залежності від використовуваного лазерного апарату, також впливає площа пігментації. Вартість корекції ділянки 0,5х0,5 мм починається від 800 руб. і досягає 5000 руб. Кількість сеансів залежить від глибини пігментації, в середньому потрібно від 2 до 4 процедур з інтервалом проведення 3-4 тижні. Для позбавлення від глибокої пігментації необхідно пройти 6 сеансів.

Запобіжні заходи.

Успіх корекції лазером залежить від кваліфікації фахівця. Досвідчений лікар проводить ретельний анамнез для виявлення можливих протипоказань, підбирає оптимальний вид впливу для позбавлення від плям.

Пацієнтам важливо виконувати правила підготовки та реабілітації для попередження ускладнень. Якщо небажані наслідки не проходять після 7-10 днів, потрібна консультація фахівця. При підвищенні температури, збільшенні лімфатичних вузлів, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Побічні явища:

почервоніння, набряки; рубцювання; інфікування покривів.

видалення пігментних плям вартість

Протипоказання:

вагітність, лактація; свіжі рани, рубці, опіки; вірусні інфекції; онкологія; підвищена температура тіла; захворювання серцево-судинної системи; свіжий засмага; прийом гормональних, антибактеріальних препаратів.

Плюси і мінуси.

Це єдиний метод в косметології, що дозволяє прибрати глибоку пігментацію. Але перш ніж зважитися на травматичну процедуру, пацієнтам варто знати про її переваги, недоліки.

Плюс:

ефективний спосіб видалення пігментних плям; глибина впливу підбирається індивідуально; результат зберігається назавжди; доступна вартість; застосування інноваційних технологій знижує ризики розвитку ускладнень; поєднання з іншими косметичними процедурами.

Мінус:

тривалий період відновлення; необхідність проведення курсового; дискомфортні відчуття під час сеансу; результати залежать від досвіду і професіоналізму косметолога.

Хімічні пілінги застосовуються при різному ступені пігментації для відновлення Рівного, здорового тону. Глибина впливу і склад підбирається косметологом в залежності від індивідуальних особливостей процедури. За допомогою кислотних складів складно впливати на локальні плями, тому цей метод програє лазерному впливу. Пілінг також вимагає підготовки і дотримання правил реабілітаційного періоду. Призначається для вирішення спектру завдань в’янучої і проблемної дерми.

Відбілюючі креми мають м’яку, щадну дію, освіжають і вирівнюють тон. Навіть тривале регулярне використання не забезпечить ефект, що досягається при лазерній шліфовці. Є профілактичним способом попередження пігментації.

Думка фахівців-косметологів.

На форумах косметологи описують особливості використання лазера для видалення плям.

Автор пише про необхідність продовження курсу лазерного видалення при міграції меланіну в поверхневі шари, після відновлення шкіри рекомендує використовувати мезотерапію і біоревіталізація.

Косметолог вказує на необхідність використання крему з СПФ-фактором 50 протягом року. Також описує період для боротьби з пігментацією.

Косметолог пише про застосування лазера для позбавлення від глибокої пігментації, для профілактики використовуються засоби з СПФ-фактором.

Відгуки пацієнтів.

В інтернеті зустрічається чимало позитивних відгуків про процедуру видалення плям лазером.

Користувач пише про вражаючий результат, що виправдовує навіть тиждень дискомфортного відновного періоду.

Автор описує досвід мами з видалення глибоких пігментних плям. Повне загоєння настав тільки через півроку, при впливі сонця плями проявляються, але вже в меншій мірі.

Користувач пише про високу вартість і складнощі відновлення, але докладені зусилля стоять зовнішнього перетворення.

Зустрічаються і негативні думки про процедуру. У відгуку вказується можливість повторного виникнення пігментації після корекції лазером.

Корисні відео.

Видалення пігментних плям лазером. Думка лікаря.

У цьому випуску телепередачі «Жити здорово!»з Оленою Малишевою ви дізнаєтеся, як видалити пігментні плями.

Видалення пігментних плям.

Послуга Вартість, руб Видалення пігменту 1 кв см 1 500 Видалення пігментних плям 1 щока 3 000 Видалення пігментних плям декольте 5 000 Видалення пігментних плям лоб 2 500 Видалення пігментних плям підборіддя 2 000.

Пігментні плями-це дефекти шкірного покриву, що представляють собою локальне скупчення меланіну в верхніх шарах шкіри. Для того, щоб задатися питанням, чи не пора серйозно підійти до проблеми видалення пігментних плям на шкірі, не обов’язково входити в золотий вік. У групі ризику знаходяться жінки після 35 років, причому пігментація може розвинутися незалежно від віку і якості догляду за шкірою.

Суть процедури.

Процедура лазерного видалення пігментних плям полягає у виборчому впливі променя певної хвилі потрібний на ділянку шкіри. Лазерний промінь вибірково впливає на ділянку шкіри з пігментом, в той час як інші ділянки не піддаються його впливу. Меланін поглинає випромінювання і розсипається через пошкодження молекулярних зв’язків. Дане лікування не залишає після себе рубців або інших залишкових явищ. Після процедури оброблений ділянку шкіри може злегка почервоніти, часом виникає невелика набряклість, проте ці симптоми проходять протягом двох-трьох днів.

Повторимо ще раз: якщо вас турбує проблема з плямами – не варто відкладати її рішення на невизначений термін. Пігментні утворення швидко і без слідів видаляються за допомогою лазерного променя. Місце розташування і розмір плями впливають тільки на лікування, але не на результат. Лазерний вплив забезпечує максимальну безпеку для особи або іншої частини тіла, на якій виявлена проблема.

Тривалість лікування визначається косметологом і залежить від характеру пігментного плями: ступеня його виразності, глибини і величини.

Коли в косметології з’явилося апаратне видалення пігментних плям, видалення рідким азотом пішло на другий план. Немає ризику рецидиву пігменту або утворення рубця на тому ж місці, немає необхідності вирівнювати шкіру після процедури.

Результат.

Шкіра стає рівна, чиста, без рубців, набуває пружність, здоровий вигляд і привабливість.

Фото усунення пігментації після курсу процедур:

Фото видалення пігментації на обличчі через тиждень після першої процедури:

Результат лазерного впливу на пігмент на обличчі після 2-х процедур:

Причини виникнення пігментації на шкірі.

Причинами її появи можуть бути такі фактори:

видалення пігментних плям вартість

Порушений обмін амінокислот, гормональний збій; Нестача мікроелементів, наприклад, заліза, магнію, сірки, міді; Патології внутрішніх органів; Інфекції; Хронічні захворювання; Отруєння; Травмуючі косметологічні процедури; Вікові зміни.

Точну вартість видалення пігментних плям лазером можна дізнатися після консультації у фахівців Центру косметології «Орнате», але орієнтуватися можна на ціну від 1500 рублів.

Одним з факторів, що підвищують ризик появи пігментації, є зловживання засмагою. Сприяє появі пігментації і вік, в даному випадку вона виникає внаслідок гальмування обмінних процесів.

На колір плями впливає меланін, який буває двох видів:

еумеланін – нерозчинний в органічних розчинах темний пігмент, феомеланін – розчинний в лугах світлий пігмент.

Усунення пігментних плям на обличчі та інших частинах тіла в М. Москва доступно в центрі косметології «Орнате».

Основним приводом звернень до косметологів з метою видалення пігменту з особи є такі види пігментації:

Лентиго: впливає надлишок впливу сонячних променів, вікові зміни; Сенільні кератоми: характерні для осіб похилого віку, коли сповільнюються метаболічні процеси; Веснянки: зазвичай передається у спадок; Хлоазми: виникають внаслідок гормональних змін; Меланодермії: при патології органів.

Всі вони є прямими показаннями для проведення процедури.

Приховати пігментацію не вдасться, але видалити пігментні плями – реально. Одним із способів в косметології усунути їх є лазер. У нашій клініці це робиться за допомогою апарату Harmony XL. Він дозволяє ефективно і безболісно вирішувати багато косметологічні проблеми шкіри, незалежно від віку клієнта. Лазерна насадка для апарату може працювати з ніжними ділянками шкіри, наприклад, навколо очей, успішно поєднується з іншими методами і має зовсім невеликий перелік протипоказань.

Заміна хімічного пілінгу лазерним впливом дала відмінний результат, вартість цієї процедури в центрі косметології «Орнате» можна подивитися в таблиці.

Перевага.

Процедура малоінвазивна і безболісна, відчуття легкого ненав’язливого поколювання в місці впливу; Короткий термін реабілітації; підходить будь-якого типу шкіри;

Показання.

Косметичні дефекти; Веснянки; Вікові пігментні плями; Видозміна пігментних плям.

Розцінки на цю процедуру починаються від 1500 рублів.

Протипоказання.

Захворювання шкірного покриву; інфекції в стадії загострення; вагітність, лактація; Онкологічні захворювання; шкірні пошкодження в зоні передбачуваного впливу; цукровий діабет в стадії декомпенсації.

Рекомендації після процедури.

Два тижні після проведення процедури заборонено засмагати і проводити хімічні пілінги.

Протягом трьох днів після сеансу варто утриматися від гарячих ванн, відвідування сауни та інше. Не можна обробляти шкіру спиртовмісними препаратами.

Перебуваючи на сонці, необхідно застосовувати сонцезахисний крем, фактор захисту якого не менше 35. Застосування цих заходів дозволить захистити досягнутий результат і насолоджуватися життям. Центр косметології «Орнате» — це команда професіоналів і новітнє обладнання. Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні будь-яких косметологічних завдань!

Видалення пігментних плям лазером і фото.

Показання.

Пігментні плями різної етіології на обличчі і тілі.

Ефект.

Позбавлення від пігментних плям, рівний колір обличчя.

від 1000 до 6700 руб. 1-3 процедури. Інтервал між процедурами — 21-30 днів.

Фото до і після.

видалення пігментних плям вартість

Клініка «Вітадерм» пропонує оцінити можливості апаратної фотокосметології, використовуваної для лікування пігментації на обличчі (корекції гіперпігментації). Видалення пігментних плям на обличчі за допомогою апарату Quantum Lumenis IPL – процедура, що дозволяє позбавитися від псують зовнішність вікових і гормональних пігментних плям, веснянок, сонячного лентіго, мелазми.

Технологія світлового імпульсу передбачає руйнування утворюють плями пігментів, в тому числі, меланіну (коричневого) і гемоглобіну (червоного). При цьому дія IPL-терапії направлена виключно на пігментовані ділянки, в той час як здорова шкіра в ході процедури не зачіпається.

Видалення пігментних плям на обличчі проводиться амбулаторно в клініці і в середньому триває від 5-10 хвилин до однієї години (в залежності від діагнозу та ступеня поширення пігментації). На пацієнта при цьому надягають спеціальні захисні окуляри, надійно оберігають очі від інтенсивного світлового випромінювання. Процедура не викликає болю і дискомфорту. Відразу після закінчення сеансу лікування пігментації на обличчі пацієнт може повернутися до повноцінного активного життя.

Для максимально можливого видалення пігментних плям на обличчі потрібно курс з 5-6 сеансів фотокоррекции, виконуваних з інтервалом 1 місяць в середньому; індивідуальна схема фототерапії визначається лікуючим косметологом. Ціни на видалення пігментних плям лазером в нашій клініці вказані в прайс-листі.

Лікування пігментації на обличчі методом IPL-терапії дозволяє домогтися того, що шкіра стане помітно світліше. Результатом проходження курсу стане чиста і здорова шкіра. Крім того, подібна апаратна терапія стимулює активний синтез колагену, сприяє регенерації і підвищення еластичності шкірних покривів.

Пігментні плями різної природи:

дисхромія, вікова гіперпігментація, пігментні плями, викликані гормональними порушеннями, сонячне лентиго, плями, що залишилися після травм і пошкоджень шкірних покривів (в т. ч. вугрів і прищів), мелазма і ін.

вагітність і лактація, інфекційні захворювання шкіри на оброблюваних ділянках обличчя і тіла, будь-які хронічні захворювання в стадії загострення, цукровий діабет (інсулінозалежний), прийом препаратів, що підвищують світлочутливість, епілепсія, системний червоний вовчак та інші системні захворювання сполучної тка і, схильність до утворення келоїдних рубців.

Лазерне видалення пігментних плям.

Про процедуру.

Вартість: від 1 210 рублів за процедуру.

Рекомендований курс: призначається індивідуально.

Реабілітація: від 2-5 днів.

Ціни на процедуру «Лазерне видалення пігментації»

Фотоомолодження (лікування пігментації) 1 кв. см.

Фотоомолодження обличчя (видалення пігментації)

Лікування пігментації ділянка 5 мм-2см. кв.

Апарати, що усувають пігментні плями.

Фахівці нашої клініки проводять якісне видалення пігментних плям за допомогою апаратів Harmony XL (насадка IPL/AFT), Deka Q — Switch і Fotona.

Процедура видалення пігментації на обличчі стала більш простою і безболісною завдяки новим розробкам в області естетичної косметології. Метод має на увазі вплив потужного імпульсу в ультразвуковий проміжок часу, який проводиться лазерним апаратом. За рахунок цього відбувається руйнування пігменту, який знаходиться в шкірних покривах. При цьому прилеглі тканини не зачіпаються. Завдяки дренуючої функції лімфатичної системи з організму виводиться роздроблений пігмент.

Процедура з видалення пігментації лазером на апаратах Harmony XL (насадка IPL/AFT), Deka Q — Switch і Fotona безпечно, при цьому мінімальний ризик утворення рубців і депігментації шкіри. Відсутня небажана реакція, так як процедура підходить всім типам шкіри.

Причини виникнення гіперпігментації.

Гіперпігментація може виникати за рахунок багатьох факторів, вони можуть бути придбані і спадкові. Наприклад, веснянки-вроджений фактор. Набуті фактори з’являються з-за:

стресу клімакс інтоксикація організму нестача вітамінів в організмі шкірні захворювання вплив сонячних променів зміна гормонального фону.

Види пігментних плям.

Пігментними плямами малого розміру будуть веснянки . Вони з’являються на обличчі, спині, грудях. Головна причина їх виникнення – це спадкова схильність.

Темні пігментні плями будуть називатися Хлоазомы . Вони відбуваються через процеси, що відбуваються всередині організму. Є ймовірність, що пігментні п’ята стануть яскравішими під час вагітності або перед початком менструації. В окремих випадках, можуть служити симптомами при захворюванні печінки.

Мелазми – це пігментні плями, які утворюються під впливом прямих сонячних променів або після впливу ультрафіолету.

Пігментні плями, що виникають через запальних процесів і травм огранізму.

Видалення пігментних плям лазером.

видалення пігментних плям вартість

Пігментні плями – це скупчення у верхніх шарах шкіри темного пігменту (меланіну). При їх утворенні меланін проявляється нерівномірно, зазвичай — на невеликих ділянках з чіткими краями.

Пігментні плями на спині, обличчі, на руках можуть виникати:

після тривалого перебування на сонці; при гормональному дисбалансі; при деяких захворюваннях, пов’язаних з обміном речовин; з віком (частіше – після 50 років).

Скупчення пігменту в шкірі нешкідливі для організму, але є косметичним дефектом.

Способи позбавлення від вогнищевої пігментації.

Відбілюючі креми, маски. В домашніх умовах так іноді проводять видалення пігментації на обличчі. Процедура тривала і без гарантії стійкого позитивного ефекту. Депігментуючі комплекси. Наприклад, з відбілюючої сироватки і крему, який вдень захищає шкіру від ультрафіолету. Кріотерапія. Плями можуть світлішати, але високий ризик того, що залишаться шрами. Дермобразія. Її ще називають шліфуванням шкіри. При цьому поступово зішліфовується верхній шар клітин, в яких знаходиться небажаний пігмент. Пілінг. Схожий з дермабразією, тільки тут верхній шар знімається не механічно, а за допомогою хімічних речовин або спеціальних скрабів. Видалення пігментації лазером. Плями зникають досить швидко, результат гарантований, ціна цілком доступна, а протипоказань практично немає.

Як проводиться видалення пігментних плям лазером?

Промінь лазера проникає в шкіру і поглинається пігментом, нагріваючи його. При цьому молекули пігменту руйнуються (це білок, і він не розрахований на дуже високу температуру), а сусідні світлі клітини залишаються. Після процедури ділянку шкіри охолоджується за допомогою спеціальної насадки, щоб запобігти виникненню опіків.

Коригуючи довжину хвилі, видаляють як поверхневі, так і більш глибокі пігментні плями. Зазвичай на одну пляму йде кілька процедур. З кожним разом воно стає все більш світлим і поступово зникає зовсім.

Де в Москві краще провести лазерне видалення пігментних плям на обличчі?

Важливо не тільки саме освітлення, але і подальший правильний догляд за шкірою. У залежності від причин розвитку пігментації наші фахівці підберуть оптимальні засоби догляду: маски, сироватки, креми з високим показником захисту від ультрафіолету.

У медичній клініці НАКФФ:

використовується новітнє європейське обладнання; застосовуються перевірені методики; працюють досвідчені фахівці.

Остаточна вартість лазерного видалення пігментних плям залежить від розмірів дефекту та інших його характеристик.

Переваги видалення пігментних плям за допомогою лазера.

Безвідмовний Метод, дозволяє не просто освітлити, а повністю прибрати пігмент незалежно від причини появи плями. Крім того, метод безболісний-відчувається тільки легке поколювання або тепло в області пігментованої ділянки. Якщо шкіра дуже чутлива, процедура може проводитися під місцевою анестезією.

Протипоказання до лазерного видалення пігментних плям.

Не рекомендують проводити освітлення по свіжому засмазі або поруч з ділянками запаленої шкіри. Деякі медичні препарати підвищують чутливість шкіри до світла – в період їх прийому лазерне освітлення теж не проводиться.

Крім того, в числі протипоказань:

онкологічні захворювання шкіри; деякі захворювання крові; цукровий діабет; період вагітності.

Лазерне видалення пігментних плям.

➤ На нашому порталі ви можете записатися на послугу лазерне видалення пігментних плям по телефону +7 (499) 116-80-04 або онлайн. У нас зібрані актуальні ціни і перевірені відгуки пацієнтів про кращих клініках Москви.

Зверніть увагу! Інформація на сторінці представлена для ознайомлення. Для призначення лікування зверніться до лікаря.

Пігментні плями найчастіше являють собою потемніння на шкірі різного ступеня інтенсивності, плоскі, з рівною поверхнею.

Потемніння пов’язане зі скупченням в цих ділянках меланіну. Причини їх появи можуть бути різними: старіння шкіри, надмірна інсоляція, гормональні порушення, використання деяких лікарських засобів.

Пігментні плями не вважаються захворюванням, але можуть значно псувати зовнішній вигляд. Саме тому так затребувана послуга видалення пігментних плям, особливо на обличчі.

Переваги використання лазера.

Лазерне видалення пігментних плям-це сучасна методика, яка дозволяє видаляти тільки змінені клітини зі збільшеним вмістом меланіну, не пошкоджуючи здорові. Навпаки, лазер активує захисні властивості шкіри, стимулює регенерацію, тому відновлення після втручання відбувається швидко.

Як видаляють пігментні плями лазером?

Процедура безболісна, але при підвищеній чутливості або великих розмірах плям можлива місцева анестезія. Перед початком обробки на обличчя наноситься гель для кращого контакту випромінювача і шкіри, потім виконується саме опромінення, яке займає всього кілька хвилин. Після завершення процедури поверхня обробляється антисептиками, накладається стерильна пов’язка.

Зазвичай для повного видалення плям потрібно кілька сеансів (4-6), які проводяться з інтервалом в 3 тижні.

Скільки коштує лазерне видалення пігментних плям?

Ціни на лазерне видалення пігментних плям в клініках Москви варіюються в широких межах і залежать від використовуваної апаратури, кваліфікації лікарів. Порівняти ціни можна на нашому сайті.

Де видалити пігментні плями лазером?

Процедура видалення пігментних плям лазером виконується в медичних центрах та косметологічних клініках, що мають відповідну апаратуру. Вибираючи, куди звернеться, рекомендується ознайомитися з інформацією про клініки, а також прочитати відгуки пацієнтів про лазерне видалення пігментних плям.

Лазерне видалення пігментації.

Ефективне лікування пігментних плям будь-якого походження за допомогою сучасного лазера Fotona!

Всім гостям Естетик Клубу знижка 20%!

Вартість процедур.

Ціни на лазерне видалення пігментації Записатися Видалення пігментних плям до 4 мм 700 ₽ Записатися Видалення пігментних плям від 5 до 20 мм 3 500 ₽ 2 800 ₽ Записатися Видалення пігментних плям від 20 до 50 мм 6 880 ₽ 5 440 ₽ Записатися Видалення пігментних плям від 50 до 100 мм 10 100 ₽ 8 080 ₽ Записатися Видалення пігментних плям від 100 до 200 мм 13 400 ₽ 10 720 ₽ Записатися Лазерне відбілювання всього особи (Q-Switched laser). Тільки на Василівському! 8 200 6 560 сімдесят записатися програма » Грін Тонік «(глибоке лазерне омолодження + відбілювання всього обличчя). Тільки на Василівському! 9 000 ₽ 7 200 ₽ Записатися.

Що таке пігментація?

Кожній людині рано чи пізно доводиться стикатися з такою проблемою, як пігментація. Поява пігментних плям на обличчі і на тілі доставляє масу переживань і турбот. Пігментні плями виникають в результаті надмірного скупчення меланіну, який забарвлює шкіру в жовто-коричневі відтінки. На сьогоднішній день найефективніша технологія безслідного видалення пігментації будь-якої етіології, складності і розміру-це видалення пігментації лазером.

Показання для процедури:

пігментовані рубці; веснянки; вікові пігментні плями; себорейний кератоз; «сонячні плями; епідермальні родимки; травматична пігментація.

Найпоширенішими причинами появи пігментації є: старіння шкіри, надмірне перебування на сонці або в солярії, вагітність, гормональні перебудови, системні порушення обміну речовин, різні захворювання, тривалий прийом деяких ліків та ін. Наявність пігментації в деяких випадках і зовсім може виявитися небезпечним для здоров’я: при виявленні раку шкіри пігмент може ускладнити його виявлення.

Лазерне видалення пігментації в Санкт-Петербурзі в центрах Естетик Клуб на Василівському.

Для видалення пігментних плям, як правило, використовують кріотерапію, кислотне вимивання, відбілювання, фототерапію, низькоенергетичних імпульсну терапію та ін Часто ці методи не забезпечують бажаного результату і ефект від лікування тримається недовго.

На сьогоднішній день найефективнішою методикою видалення небажаної пігментації вважається лазерна терапія. В естетик клубі на Василівському острові встановлений сучасний Q-Switched лазер компанії Fotona (Словенія) для видалень пігментації будь-якого походження.

Лазерне видалення пігментації – процедура, яка є найбільш швидким, безпечним і ефективним методом видалення веснянок, вікових плям, сонячних лентиго та ін. Вже через тиждень після процедури лазерного видалення пігментації ви зможете побачити довгоочікуваний результат – зменшення або повне зникнення пігментних плям на своїй шкірі. При цьому ніякого ризику інфекції, ніяких шрамів і рубців, ніякого болю і дискомфорту.

Лікарі Естетик Клубу індивідуально для кожного пацієнта підберуть зручне і комфортне лікування пігментації, запропонують комплексні програми поєднання лазера з плазмо — і мезотерапією.

Суть процедури лазерного видалення пігментних плям.

Процедура видалення пігментних плям лазером полягає у впливі лазерного променя на частинки меланіну, пошарового руйнування пігменту. На місці зруйнованого ділянки шкіри з’являються молоді клітини, які синтезують і накопичують потрібну кількість пігменту, від чого колір обробленої ділянки змінюється на більш світлий. В результаті лазерного видалення пігментації на місці пігментного плями утворюється чиста і здорова шкіра. Лазерне видалення пігментації проводиться без анестезії, в процесі пацієнт відчуває легке поколювання. Дана процедура не має побічних ефектів.

Період відновлення після лазерного видалення пігментації становить 2 тижні. У ці дні можливий невеликий набряк, який проходить за 2 дні. Протягом 5-7 днів на шкірі утворюється тонка скоринка, яка заживає без утворення рубців.

Курс процедур лазерного видалення пігментації становить від 3-х процедур з інтервалом в 3-4 тижні.

Ефект від процедури лазерного видалення пігментних плям : через 2 тижні оброблений пігмент безслідно зникає.

Лазерне видалення пігментних плям.

Близькі стали говорити вам, що яблучко в цятку навіть гарніше, але ви все ж замислюєтеся, якій клініці довірити видалення пігментних плям в Москві? Сучасна апаратна косметологія клініки TORI до ваших послуг! Наші лікарі забезпечують чудовий естетичний результат. Використовуються лазерні методики абсолютно безпечні і ефективно усувають гіперпігментацію. За допомогою професіоналів клініки ваша шкіра знову знаходить красивий і рівний колір.

Пігментні плями виникають через надлишок меланіну в верхніх шкірних шарах. Прояв темного пігменту носить нерівномірний характер і зазвичай утворюється на маленьких ділянках. Цятки мають чітко виражені краї і абсолютно нешкідливі для здоров’я. Однак їх поява на обличчі, шиї, руках або інших відкритих ділянках тіла псує зовнішність.

Причин виникнення пігментних плям досить багато. Наприклад, гормональні порушення, довге перебування на сонці або захворювання, що погіршують обмін речовин. Плями також з’являються внаслідок вікових змін. В основному це трапляється після 50 років, коли шкіра починає поступово старіти, а в організмі сповільнюються життєво важливі процеси.

У сучасній косметології видалення пігментних плям виконується різними способами. Одна з найефективніших і безпечних методик – застосування спеціалізованого лазерного обладнання. Випробувати його унікальні переваги можете і ви. Після проходження курсу процедур, призначеного нашим лікарем, від гіперпігментації не залишиться ніяких слідів!

Щоб виконати видалення пігментних плям на обличчі лазером, застосовується простий, але дуже дієвий спосіб. Коли лазерні промені проникають у верхні шкірні шари, їх активно поглинає меланін. Темний пігмент нагрівається і руйнується. Незачеплені гіперпігментацією ділянки залишаються абсолютно цілими. По завершенні процедури шкіра обробляється охолоджувальною насадкою. Опіки виключені.

Завдяки корекції довжини хвилі, лазерні косметологічні апарати дозволяють усувати поверхневі і глибокі пігментні плями. Для досягнення необхідного ефекту необхідно пройти кілька процедур. З кожною обробкою плями світлішають і поступово зникають. При дотриманні приписів лікаря і веденні здорового способу життя ймовірність повторної появи зменшується.

Порівняно низька ціна видалення пігментних плям на обличчі лазером робить процедуру широко затребуваною серед пацієнтів світових косметологічних клінік. Наша клініка – не виняток. За роки роботи ми позбавили безліч чоловіків і жінок від гіперпігментації обличчя і тіла. Послуги наших кваліфікованих фахівців доступні і вам. Досить записатися на прийом.

Запрошуємо вас провести видалення пігментних плям на обличчі в Москві на Ленінському Проспекті в нашій сучасній і комфортної клініці! Для запису на прийом телефонуйте: +7 (495) 728-77-55.

Пігментні плями не становлять загрози для здоров’я, але їх поява часто говорить про порушення в роботі організму. Тому усунення гіперпігментації шкіри доречно поєднати з комплексним обстеженням. Можливо, одночасно з лазерними процедурами знадобиться оздоровити ШКТ, печінка, щитовидну залозу або з’ясувати причину гормональних перепадів.

Пігментні плями не завжди є наслідком поганої роботи внутрішніх органів. Нерідко їх поява обумовлена спадковими факторами і регулярним відвідуванням солярію або загорянням на море без використання сонцезахисних засобів. Головне – причина появи не впливає на ефективність лазерних процедур. Ви легко позбудетеся від плям незалежно від їх числа і локалізації.

Ціна лазерного видалення пігментних плям на обличчі і тілі сьогодні цілком доступна. Щоб процедура принесла максимальну користь, після усунення естетичних дефектів слід вжити адекватних заходів по захисту від повторної появи. Які? Залежить від причин виникнення пігментації і особливостей вашого організму.

Приміром, якщо шкіра схильна до пігментації, відкриті ділянки слід захищати від сонячних променів. Для цих цілей добре підходять різноманітні сонцезахисні креми. У ситуаціях, коли пігментні плями виникають унаслідок захворювань, перш за все, потрібно позбутися саме від них, а потім ретельно стежити за здоров’ям для запобігання повторної появи.

Стовідсотково застрахуватися від повторного появи пігментних плям дати не можна. Зате цілком реально звести цю ймовірність до мінімуму. Умов два. По-перше, вести здоровий спосіб життя. По-друге, пройти процедуру видалення у професіоналів і потім строго дотримуватися їх рекомендацій. Тоді цятки залишать вас на дуже довгий період або більше ніколи не з’являться.

Сонячне лентиго – плоскі і злегка піднімають над поверхнею шкіри цятки. Відрізняються темно-коричневим кольором. Мелазма – пігментація в області щік, перенісся і верхньої губи. Переважно виникає під час вагітності. Сенільний кератоз – один з видів доброякісних новоутворень. Хлоазма-гіперпігментація, що локалізується переважно на шкірі обличчя. В основному проявляється у вагітних жінок і після пологів зникає або набуває стійкий характер. Веснянки — (ефеліди) маленькі пігментні плями на кистях, обличчі і тілі.

Дві-три тижні після процедури шкіру слід ретельно захищати від впливу сонячних променів. При появі почуття сухості потрібно скористатися зволожуючими кремами. Щоб уникнути неприємних наслідків, треба якомога рідше чіпати руками ділянки шкіри, оброблені лазером, і не митися жорсткою мочалкою. Забороняється користуватися пілінгами з ефектом глибокого очищення.

На два тижні потрібно відмовитися від відвідування сауни і косметологічних процедур, які передбачають розігрів шкіри. Недотримання цього та інших правил істотно збільшує ризик появи нових плям. Щоб цього не сталося, необхідно виконувати всі приписи лікаря-косметолога. Детальніше про це ви дізнаєтеся в нашій клініці на постпроцедурній консультації.

Крім усунення пігментних плям, нашою клінікою виявляються багато інших послуг. Скажімо, поверхневий гліколевий пілінг шкіри обличчя позбавить вас від скупчення ороговілих клітин і дрібних зморшок. Контурна пластика верхньої губи додасть їй бажану форму без операції, а лазерна терапія для волосся вилікує від лупи і себореї. В розділі «Послуги» ви знайдете повний список напрямків нашої роботи.

TORI – вигідні ціни на видалення пігментних плям в Москві від професійних лікарів-косметологів! Чекаємо ваших запитань по телефону: +7 (495) 728-77-55.

Ми пропонуємо різні методи боротьби з небажаною пігментацією, в тому числі лазерне видалення пігментних плям із застосуванням високотехнологічного італійського обладнання. Записуйтеся на консультацію до косметолога. Результат вам сподобається!

Фото процедур.

Пігментні плями завжди сприймаються як недолік, серйозний дефект зовнішності. Можливо тому, що візуально вони створюють ефект недоглянутої шкіри, їх складно замаскувати тональними засобами. Освіти на шкірі виникають під впливом самих різних факторів, в будь-якому віці, у чоловіків і жінок.

Поява пігментації пов’язано з надмірною виробленням меланіну. Його основна функція полягає в захисті від ультрафіолетових променів, його активне вироблення є реакцією на пошкодження шкіри ультрафіолетом.

Меланін виробляється в клітинах-меланоцитах, які знаходяться в епідермальному базальному шарі і в самій дермі. Тому пігментація буває поверхневої коричневого відтінку або глибокої (дермальної) з сіруватим або блакитним забарвленням.

Основні причини виникнення пігментних плям.

Інтенсивний вплив ультрафіолету — фотостаріння шкіри Дерматози, які супроводжуються надмірним збільшенням кількості або розмірів меланоцитів, посиленим синтезом меланіну Вагітність і захворювання, що викликають гормональні порушення Хронічні патології і процеси (туберкульоз, ендокринопатія, системна склеродермія) Порушення обмінних процесів Травмування шкіри (опік, видавлювання акне і т. д.) Прийом деяких лікарських засобів (наприклад, фотосенсибилизирующих препаратів) Наслідок косметичних процедур Генетична схильність І навіть неправильний догляд, занадто часте використання скрабів і пілінгів.

В нашу клініку найчастіше звертаються з утвореннями, що виникли як захисна реакція шкіри на ультрафіолет або після косметичних процедур. До речі, нерідко винен у появі темних плям не лікар-косметолог, а пацієнтка (або пацієнт), який не виконував рекомендації. Наприклад, після пілінгу або омолодження лазером було відвідування солярію або знаходження на сонці.

Види пігментації.

Ефеліди-веснянки, що надають особливу чарівність юним особам і знижують привабливість зовнішності дамам у віці за 35.

Мелазма — доброякісне порушення, зазвичай спостерігається на обличчі і шиї, проявляється окремими одиницями або множинними зливаються плямами, виникає переважно у жінок.

Вікова і сонячна гіперпігментація — результат інтенсивного впливу ультрафіолету і нерівномірного вироблення меланіну внаслідок вікових змін.

Вторинна — може виникати після косметологічних процедур.

Постзапальна-ділянки з надмірним меланіном, що з’явилися після вугрових висипань, травм, атопічного дерматиту і т. д.

Лентиго — вроджений або набутий невус, що представляє собою плоскі темно-коричневі цятки, трохи підносяться на поверхні.

Способи видалення пігментних плям.

Хімічний пілінг.

У боротьбі з небажаним пігментом хороші результати дає жовтий або ретиноєвий пілінг. Після процедури варто очікувати лущення — його інтенсивність буде залежати від того, яка кислота і в якій концентрації використовується.

Ін’єкційні методики.

Тут актуальні мезотерапія, плазмоліфтинг, біоревіталізація. Відповідно, в шкіру вводяться мікродозами спеціальні вітамінні мезококтейлі (зокрема, з вітаміном С), або збагачена тромбоцитами кров самої пацієнтки (пацієнта), або склади з гіалуроновою кислотою.

Назва розшифровується як «електрооптична Синергія» (Electro-Optical Synergy), в даному випадку працюють дві енергії-оптична (світло) і електромагнітна (струм). Висока температура в шарах шкіри, створювана світловим випромінюванням, руйнує клітини, що містять меланін, без зачіпання навколишніх тканин.

Фототерапія.

видалення пігментних плям вартість

Метод передбачає вплив світловими імпульсами світла певної довжини (550-1200 нм). Зруйновані клітини «залишають» епітелій через відлущування, що не завжди зручно. Відразу після процедури оброблені плями темніють, потім колір шкіри поступово вирівнюється.

Лазерний вплив.

Лазер визнаний одним з найефективніших методів боротьби з багатьма шкірними утвореннями, в тому числі і гіперпігментації. У ході процедури лазерні імпульси досягають заданої глибини, тому процес руйнування меланоцитів успішно запускається і в епідермісі, і в дермі — в залежності від глибини залягання.

Про домашні та народні засоби.

В інтернеті можна знайти багато порад про те, як позбутися від пігментних плям, не вдаючись до допомоги косметолога. Мазати лимонним соком, соком чистотілу, оливковою олією з сіллю, кавовою гущею, розведеною бадягою-вибір великий. В аптеках і магазинах косметики також продаються десятки кремів, гелів і субстанцій.

Однак якщо судити за розповідями наших пацієнток, в більшості випадків всі ці способи не дають потрібного ефекту. А застосування агресивних складів типу лимонного соку нерідко призводить до опіків шкіри і подальшого рубцювання.

Лазерне видалення пігментних плям.

В нашій клініці можливо прибрати недолік зовнішності двома способами:

в рамках процедури щадить лазерного шліфування (фракційне омолодження DOT або DOT2 + RF); вплив лазерним випромінюванням без пошкодження шкірного покриву.

Нижче позначимо переваги другого способу. Він актуальний в більшості випадків — коли не виникає питання про суттєве оновлення шкіри і активної боротьби з ознаками старіння.

Переваги лазерного видалення.

Можливість виставлення налаштувань під кожну пацієнтку (пацієнта) : для кожного виду пігментації існують свої параметри довжини імпульсу і потужності, так забезпечується максимальна результативність процедури. Нетравматичность і відсутність побічних ефектів у вигляді опіків і шрамів : шкіра залишається неповержденной, застосовується випромінювання, яке має руйнівний вплив не тільки безпосередньо на меланоцити, без підняття шкірних тканин. Додатковий бонус — омолодження шкіри : лазер активізує діяльність фибропластов, що відповідають за вироблення колагену і еластину. Будь-які, навіть самі чутливі зони : реально безслідно «стерти» некрасиві плями під століттями, в пахвових западинах, на внутрішній поверхні стегон, навколо ануса, на статевих органах. Без реабілітації : після процедури можлива поява незначної гіперемії і набряклості, пацієнтка (пацієнт) спокійно займається своїми справами.

Скільки процедур знадобиться.

Прибрати пігментацію за одну процедуру вдається рідко — тільки якщо це зовсім свіжі поверхневі плями. Зазвичай кількість процедур варіюється від 2 до 10. В середньому нашим пацієнткам вистачає 3-7 процедур. Інтервал між ними — місяць.

Чому пігментні плями краще видаляти в клініці «Ел. Ен.»

Персоніфікований підхід. На консультації дерматокосметолог або дерматолог визначає вид пігментації, тип шкіри, можливі протипоказання і інші нюанси. І тільки потім пропонується оптимальний варіант усунення плям.

Першокласне обладнання. Наші фахівці працюють з апаратами відомої італійської компанії DEKA, провідного світового виробника медичного обладнання. Це ефективно і безпечно.

Відмінний результат. І це не рекламний хід! Сучасні і безпечні лазерні технології «в руках» навчених фахівців дозволяють повністю позбутися від пігментних плям будь розмірів і глибини. Нагородою за терпіння стає чиста красива шкіра.

Після процедури.

Відразу після процедури лазерного видалення (як і при використанні інших методів) ні в якому разі не можна перебувати і, тим більше, засмагати на сонці. Повне зникнення пігментації не означає, що вона не з’явиться в майбутньому. До основних профілактичних заходів відносять: носіння головних уборів з широкими полями і козирками, обов’язкове використання засобів з високим рівнем SPF-захисту. Взимку теж потрібно сонцезахисний крем! 30 SPF — для звичайних умов в російському кліматі, від 50 SPF — на гірськолижних курортах.

Протипоказання.

Вагітність та лактація ГРВІ, простудні захворювання, будь-які гострі стани Свіжий засмага Загострення герпесу Злоякісні новоутворення Важкі захворювання внутрішніх органів (можливість проведення лазерного видалення розглядається індивідуально)

Ціни на видалення пігментних плям в «Ел. Ен.»

Вартість однієї процедури визначається частиною особи (тіла), що підлягає обробці, тобто площею, на яку буде впливати лазер. Так, процедура видалення локальної гіперпігментації на обличчі або тілі до 3 см обійдеться в суму близько 1000 рублів.

Погодьтеся — це цілком доступно! Особливо якщо брати до уваги високий рівень обслуговування і гарантований результат. Вартість обробки різних зон можна подивитися в цьому розділі.

Відкликання.

«У моєї мами до 40 років обличчя стало зовсім рябим, так можна скаазать. Напевно мені передалося, тому що вже до 23 років у мене на щоках з’явилися плями. Відбілююча сивортка не допомогла довелося йти здаватися в вашу клініку. Але я не пошкодувала. Лікар сказала що я прийшла під час, пляма ще неглибока, мені вистачило двох разів лазером Опромінити. Шкіра чиста, зараз користуюся кремом від сонця і сподіваюся, що нових плям не буде».

Вікторія, 32 роки:

«Не було боляче і є результат після першої процедури. Спочатку пляма потемніла але лікар попереджала про це. Зате потім стало бліднути. У вас реально круті лазери! Спасибі за хорошу роботу і ще окреме спасибі за людські ціни».

«Моя застаріла пігментація довго пручалася, я як то навіть вже хотіла кинути. А потім після 5 процедури різко пішло все світлішати. 6 раз став останнім. Приємно мати шкіру на особі без коричневих плям, дуже вдячна Олені Володимирівні за терпіння і професіоналізм».

«Моя проблема-це сіра смужка над губою як вуса здалеку виглядає. Щоразу після відпустки і не рятує ніякий крем. І вже тритій раз я прибираю її у вашій клініці, завжди успішно. Перший раз фото омолодження робила, а потім лікар запропонувала лазер. Впевнена що після чергової відпустки знову прийду до вас».

Лазерне видалення пігментних плям.

Пігментні плями – реакція організму на внутрішні зміни в організмі і зовнішні подразники. Вони з’являються з віком, в результаті гормональних перебудов під впливом УФ-випромінювання (особливо у разі перебування на сонці без захисту). Видалення пігментних плям лазером є безболісним і дозволяє вирішити проблему всього за 2-5 сеансів. Якщо вас цікавить ціна лазерного видалення пігментних плям , терміни, особливості лікування, професійна косметологічна допомога в Москві, телефонуйте в GMTClinic. У нас працюють професіонали, які допоможуть усунути будь-які недоліки зовнішності.

Показання до процедури.

вікова пігментація на обличчі і тілі (лентиго); плями після вагітності, пологів, гормональних стрибків; «сезонні» веснянки; зміна відтінку шкіри в результаті інтенсивного загару.

Переваги процедури.

видалення пігментних плям вартість

Видалення пігментації лазером передбачає місцевий вплив на проблемні зони з метою руйнування надлишкових меланінових структур. Оскільки глибину, інтенсивність проникнення променя можна регулювати, здорові тканини не зачіпаються, і побічні ефекти виключені. Прибрати пігментні плями лазером можна за 1-3 сеансу-докладніше вам скаже лікар після огляду. Перелік протипоказань мінімальний, вікові обмеження відсутні, тому процедура користується високим попитом. Середній час впливу на одну зону обличчя або тіла – 5-15 хвилин. Прибрати пігментацію лазером можна швидко, безболісно, з мінімальним реабілітаційним періодом – тому процедура користується високим попитом. Ефективність висока, але якщо поява плям було викликано проблемами в роботі внутрішніх органів (як правило, печінки) комплексний підхід, а саме місцеве лазерне видалення пігментації на обличчі і лікування системних захворювань).

Схожі проблеми і рішення:

Обладнання.

Лазерне видалення пігментних плям на обличчі в GMTCLINIC проводиться із застосуванням обладнання професійної категорії – це лазер або фототехнології. Процедура безболісна, клітини, що містять пігмент меланін, поглинають промені, після чого епідерміс в зоні обробки починає руйнуватися і лущитися, заміщаючи здоровими структурами. У роботі ми використовуємо:

олександритовий апарат Candela, неодимовий Quanta System Duetto; фото-технології Elos, M22 і Sciton; лазерні шліфування для проблемної шкіри з застосуванням MultiPulse CO2, Dermablate MCL-31, Fraxel і Sciton.

Elos прицільно впливає на клітини з підвищеним вмістом меланіну, глибина проникнення променя в даному випадку буде вище. Який лазер для видалення пігментації краще, може сказати тільки фахівець в рамках очної консультації. У кожного апарату є свої особливості і переваги, які враховуються при виборі.

Як проходить процедура.

Видалити пігментацію лазером можна буквально за 10 хвилин:

Лікар видаляє макіяж, очищає шкіру і обробляє її антисептиком. Робиться місцева анестезія (необов’язково). Надягають захисні окуляри для очей. Проводиться обробка лазером необхідних ділянок шкіри. Наноситься спеціальний крем.

Почервоніння після процедури бути присутнім може. Перед виходом на вулицю бажано буде нанести захисний крем.

Підготовка до процедури, реабілітація, протипоказання.

Лазер від пігментації допомагає дуже добре, але щоб процедура дала максимальні результати без побічних ефектів, до неї потрібно правильно готуватися. За 2-4 тижні до процедури відмовтеся від відвідування пляжів, лазень, соляріїв, басейнів, таку ж витримуйте паузу після лазерного впливу. Є обмеження по прийому ібупрофену, аспірину та похідних – їх прибирають за місяць до лікування лазером, ретиноїди і препарати на їх основі за 3 місяці. Протипоказання стандартні для всіх косметологічних втручань – онкологія, важкі патології судин, серця, крові, внутрішніх органів, цукровий діабет. При загостренні хронічних захворювань процедуру не проводять, під час лактації, вагітність її робити також не рекомендовано. Звертаємо вашу увагу на те, що названі протипоказання є відносними – при будь-яких сумнівах звертайтеся до фахівця клініки, і він точно скаже, чи можна робити процедуру конкретно у вашому випадку. Не можна обробляти шкіру лазером при ранках, висипу в зоні обробки.

Результат.

йде придбана пігментація різних розмірів і локалізації; згладжуються вікові лентиго; світлішає шкіра після засмаги, пропадають дрібні цятки-веснянки наслідки впливу УФ; зникають звичайні веснянки; йдуть стійкі гормональні плями.

З чим поєднувати процедуру?

Щоб видалити пігментну пляму лазером, потрібно пройти підготовку, про яку ми писали вище. Мезотерапія, біоревіталізація, плазмотерапія поліпшать тонус, рівень зволоженості, пілінги вирівняють структуру і колір. Також ми робимо ін’єкції краси, масажі, апаратні процедури. Курс перетворення в кожному випадку складається індивідуально.

Процедура лазерного видалення пігментації: ціна в Москві.

Ціна видалення пігментних плям лазером залежить від обсягів оброблюваної зони, глибини, інтенсивності плями. Її вам назве лікар GMTClinic в ході першої консультації.

Результати процедури: фото до і після.

Видалення пігментних плям на обличчі лазером завжди дає відмінні результати без побічних ефектів. Щоб переконатися в цьому, подивіться фото до і після. Оскільки вплив виявляється на рівні клітин, запускаються активні тривалі процеси регенерації – через пару тижнів ви побачите, що шкіра стала більш пружною, рівною, юною.

Лазерне видалення пігментних плям.

Гіперпігментація шкірних покривів, яка пояснюється надмірним утворенням меланіну, супроводжується виникненням утворень та зміною кольору. Оскільки сучасні технології вирішують багато естетичні проблеми в області косметології, то на даний момент широке поширення має лазерне видалення пігментних плям.

За глибиною залягання меланіну в шкірі дані плями поділяються на:

дермальні (розташовані глибоко в шкірі);

эпидермо-дермальні (змішані) плями.

Показання.

видалення пігментних плям вартість

Показанням до видалення лазером є наявність утворень наступного характеру на обличчі та інших ділянках тіла:

судинні ангіоми (новоутворення) і плями червоного забарвлення;

хлоазми – надмірна пігментація через зміни гормонального фону або захворювань сечостатевої системи;

веснянки – невеликі пігментні плями на шкірі, від світло-жовтого до світло-коричневого кольору;

сенільні лентиго або старечі плями – гіперпігментація шкіри через скупчення меланіну;

пігментовані рубці (крім келоїдних);

плями, що з’явилися після сонячних опіків;

епідермальні невуси – родимки і родимі плями;

пігментація, що з’явилася на місці загоїлої травми;

сліди акне і вугрової висипки;

себорейний кератоз-множинні поверхневі папіломатозні освіти.

Варто відзначити, що в даний час є різні способи корекції дефектів шкіри: хімічні пілінги, мезотерапія, криопилинги і т. д. Тим не менш вони діють поверхнево, лише частково видаляючи пігмент і сприяючи регенерації клітин. Фахівець клініки обов’язково дасть висновок щодо необхідності проведення процедури з видалення пігментних плям лазером, якщо перераховані вище способи здадуться недостатніми.

Дана косметологічна процедура є втручанням в шкірні покриви. Незважаючи на те що складність процедури і період подальшого відновлення не припускають знаходження в стаціонарі, вона класифікується як оперативне втручання. У зв’язку з цим є ряд протипоказань.

Протипоказання.

Тимчасові протипоказання, що відкладають лазерне видалення пігментації:

наявність в організмі інфекції;

період вагітності та годування груддю;

прояв хронічних захворювань;

підвищена температура при хворобі;

прийом препаратів з групи антибіотиків;

пошкодження шкірного покриву на передбачуваному ділянці обробки;

проведені в недавньому часі косметологічні процедури з чищення шкіри.

Безумовні протипоказання для видалення пігментації лазером:

видалення пігментних плям вартість

захворювання онкологічного характеру;

захворювання серцево-судинної системи;

наявність келоїдних рубців на передбачуваному ділянці обробки;

системне захворювання сполучної тканини;

яскраво виражена гіпертонія;

психічні та неврологічні розлади важкого спектру.

Процедура є результативною для видалення плям різного розміру і глибини залягання. Від цих же характеристик, а також обраної клініки або приватної поліклініки в Москві, залежить і ціна процедури.

Переваги методу.

Виправданість вартості на дану процедуру, пояснюється наступними перевагами:

промінь світла впливає цілеспрямовано, прибираючи лише необхідний пігментований ділянку;

тривалість процедури коротка;

досягається ефект омолодження, так як шкіра набуває пружність і еластичність;

процедура безконтактна (руки фахівця не стосуються оброблюваної ділянки);

болючість при впливі лазера відсутня, тому немає необхідності використовувати анестетики;

відбувається знезараження шкіри, так як лазер знищує бактерії;

здійснюється одночасне припікання ранки, яке зупиняє кровотечу і запобігає розвитку інфекції;

ризик виникнення подальшого запалення відсутнє, у зв’язку з чим період відновлення не займає багато часу;

ризик інших побічних ефектів мінімальний.

Використання засобів можливо в тому випадку, якщо площа обробки лазером обширна або пігмент залягає досить глибоко в шкірі.

Підготовка до проведення.

Ефективність проведення процедури залежить від підготовчого етапу, який починається з візиту до фахівця. Лікар-дерматолог встановить необхідний порядок позбавлення від пігментних плям з урахуванням картини здоров’я клієнта і характеристик шкіри. Визначиться і кількість сеансів для досягнення бажаного результату, яке може бути скориговано в процесі проведення процедур. На цьому етапі прояснюється, скільки в сумі буде коштувати запланований курс видалення.

Слід врахувати, що заплановане поетапне видалення пігментації в одній зоні може зайняти тривалий період часу, так як повторення сеансу можливо, через три місяці.

До моменту проведення призначеної процедури можливе дотримання наступних порад:

не засмагати на сонці і не відвідувати солярій;

не робити глибоку чистку шкіри;

не вживати алкоголь і не курити;

видалення пігментних плям вартість

приймати гліколеву кислоту.

Видалення пігментації може бути проведено за допомогою декількох видів лазера:

Представлені лазери діють цілеспрямовано, зачіпаючи виключно пігментований ділянку. Здорова шкіра при цьому не піддається обробці.

Фракційний лазер найбільш кращий, так як його промінь світла випаровує меланін за допомогою мікроскопічних пошкоджень. На квадратному сантиметрі промінь здатний виділити до 1100 зон, проникнувши на глибину до 1,5 міліметра.

Неодимовий лазер відмінний тим, що нагріває меланін і оксигемоглобін. Це означає, що його можна використовувати і для видалення судинних утворень. Він досить потужний і проникає глибоко в шкіру.

У списку не представлений один вид лазера, який використовується рідко – рубіновий.

Лазерне видалення пігментних плям рубіновим лазером не поширене, так як він недостатньо добре розрізняє клітини з нормальним і підвищеним вмістом меланіну. Його застосовують вкрай рідко і на дуже світлій шкірі. Заборонено використовувати його на темному відтінку шкіри, щоб уникнути висвітлення непотрібних ділянок.

Процес процедури.

Процес роботи лазера полягає в безлічі короткочасних світлових спалахів, які можуть супроводжуватися гучним звуком. Промінь лазера небезпечний для органів зору, тому фахівець і клієнт використовують окуляри під час процедури.

Процедура поетапна і проводиться за наступною схемою:

Шкіру очищають (зняття макіяжу і антисептична обробка).

На ділянку наноситься засіб, що забезпечує глибоке проникнення променів в шкіру.

Спеціаліст використовує лазер на обраній ділянці.

Поверхня шкіри обробляється антисептичним засобом.

Для подальшого загоєння ділянку шкіри закривається стерильним пластиром або пов’язкою.

Відразу ж після процедури може з’явитися почервоніння і набряк, які будуть триматися близько доби. Сама ранка покривається скоринкою, яка відпаде через 5 днів. Заборонено чіпати її і намагатися видалити самостійно, так як в цьому випадку може утворитися шрам. Після того як скоринка повністю зійде, звільниться місце для нових здорових клітин, що містять нормальний рівень меланіну.

Іноді фахівець, який проводив процедуру, може запропонувати використовувати загоює засіб, зазвичай на основі пантенола. Застосування декоративної косметики в даній області забороняється.

Видалення пігментних плям в Москві (160 клінік)

Лазерне видалення пігментних плям: від 300 руб, 103 клініки Фототерапія пігментних плям: від 180 руб, 67 клінік Хімічний пілінг пігментних плям: від 3600 руб, 5 клінік.

Видалення пігментних плям в Москві: кращі клініки.

Знайдено 160 клінік з послугою видалення пігментних плям.

Яка ціна на видалення пігментних плям в Москві.

Ціни на видалення пігментних плям в Москві від 180 руб. до 30043 руб. .

Видалення пігментних плям: відгуки.

Пацієнти залишили 2706 відгуків про клініки, де є видалення пігментних плям.

Лазерне видалення пігментних плям на руках.

Лазерне видалення пігментних плям на руках — це неінвазивна маніпуляція по освітленню ділянок гіперпігментації з допомогою терапевтичного лазера. Методика проводиться у пацієнтів будь-якого віку при наявності вікових і сонячних плям, лентиго, хлоазми. Видалення пігментації лазерним випромінюванням відрізняється високою ефективністю, безпекою і коротким відновним періодом. Залежно від вираженості пігментних утворень лазерний вплив проводять на кистях, передпліччях, плечах або обробляють руки повністю. Для стійкого результату потрібно від 3 до 6 процедур з інтервалом в 30 днів. Вартість визначається площею оброблюваної поверхні на руках.

Видалення пігментних плям вартість.

видалення пігментних плям вартість

Видалення пігментних плям лазером — ефективна косметологічна процедура, що дозволяє швидко відновити природний колір шкіри і позбутися від ділянок, що містять підвищену концентрацію меланіну.

Відгуки пацієнтів і лікарів-косметологів підтверджують високу результативність лазерного впливу і тривалий стійкий ефект від процедур.

Процедура лазерного видалення пігментації.

Пігментні плями на шкірі — це не тільки естетична проблема. Найчастіше така зміна кольору тканин вказує на захворювання внутрішніх органів або вікові зміни. У більшості випадків надлишок меланіну не несе шкоди організму, але при певних умовах можливе переродження тканин в злоякісні новоутворення. Тому лазерна терапія вважається відмінним профілактичним способом боротьби з патологією.

Підготовка до лазерного видалення пігментації.

Видалення пігментних плям лазером відноситься до неінвазивних щадних процедур. Під час терапії не потрібно наносити на шкіру знеболюючий крем або вводити анестетик під шкіру. Тому особливих рекомендацій на підготовчий період дерматологи не дають.

Процедура видалення пігментних плям лазером.

Перед початком виведення пігментних плям обов’язково проводиться консультація лікаря. В ході неї лікар з’ясує немає протипоказань до процедури лазерного видалення, відповість на всі питання, спрогнозує результат.

Сама процедура починається з розігріву глибоких шарів шкіри лазерним випромінюванням. На цьому етапі пацієнт відчуває тепло і легке поколювання. Потім проводиться безпосередній лазерний вплив в активному режимі для руйнування меланіну на обраних ділянках. Після процедури може з’явитися невеликий набряк в зоні активного лазерного впливу. Зазвичай набряк проходить протягом декількох годин після процедури. По закінченні процедури на оброблену ділянку наноситься заспокійливий лосьйон або гель.

Результати лазерного видалення пігментних плям.

Після процедури лазерного лікування.

Для того щоб процедура впливу лазерним променем на пігментні плями принесла тривалий ефект, слід виконувати всі рекомендації лікарів. Необхідно утриматися від перебування на активному сонці, в перші дні після процедури — від відвідувань лазень, саун. Рекомендується наносити сонцезахисні креми з SPF-захистом.

Ціни на лазерне видалення пігментних плям.

Область обробки Ціна, руб. Акція! Особа повністю 8000 4500 Щоки 6000 3500 Лоб 4000 3000 Ніс 2500 Підборіддя 3500 Шия 7000 5000 Декольте 10000 7000 Кисті рук 6000 Обличчя і шия 14000 9000 Особа, шия і декольте 22000 12000 Освітлення інтимних зон 6000 4000.

Окремі пігментовані елементи, (1-2 см2)

Окремі пігментовані елементи (3-5 см2)

Видалення пігментних плям.

Пігментні плями проявляються на тілі людини незалежно від віку і статі. Освіти псують не тільки зовнішній вигляд, але також доставляють дискомфорт своєму власникові. На сьогоднішній день боротьба з пігментацією входить в число найпоширеніших проблем, з якими люди звертаються до косметологів. Поява на різних місцях шкірних покривів відрізняються за кольором від тону власної шкіри плям, свідчить про збій в роботі меланіну, що відповідає за забарвлення шкіри.

Причини появи.

Посилення пігментації зазвичай зачіпає обличчя, шию, руки, плечі і проявляється в наступних випадках:

тривале перебування на сонці або в солярії (ультрафіолетове випромінювання); збої гормонального фону організму (вагітність, прийом протизаплідних таблеток, підлітковий вік); використання неякісних косметичних засобів і парфумерії \ неправильний догляд за шкірою; порушення обмінних процесів в організмі; тривале напруження або стрес; генетична схильність.

Способи усунення пігментації.

Найпоширенішими процедурами, які пропонує косметологія, вважаються:

терапія лазером; хімічний пілінг; кріотерапія; фототерапія.

Лазерне видалення пігментних плям.

Видалення пігментних плям на обличчі лазером вважається найбільш дієвим і менш радикальним способом. Сучасний метод передбачає усунення пігментації без застосування анестетика, так як лазерний промінь має слабку потужність і не може викликати хворобливих відчуттів.

На пігментовані ділянки шкіри, а точніше на меланінові клітини, проводиться точковий вплив лазерними променями. Від вступників теплових імпульсів відбувається їх руйнування, згодом колір шкірних покривів світлішає і з часом приходить в норму.

Найчастіше, досить однієї процедури, але, в разі, якщо область пігментації велика, буде потрібно повторне вплив. Кінцевий результат можна оцінити вже через 7-10 днів.

Правила періоду реабілітації.

видалення пігментних плям вартість

Після проведення процедури починається відновлювальний процес. У цей час не рекомендується тривале перебування на сонці, відвідування саун і лазень, миття гарячою водою. Дотримання нескладних правил допоможе реабілітуватися шкірних покривів без спеціалізованого догляду.

Усунення пігментних плям в «Медичному центрі ОДОНТ» — це допомога в перетворенні Вашої зовнішності в короткі терміни і за доступною ціною. Записатися на консультацію до косметолога можна за телефоном: 8 (812) 600-00-44.

Лазерне видалення пігментації в «Ес Клінік» Астрахань.

Пігментація – це неприємне явище на шкірних покривах, з яким рано чи пізно може зіткнутися будь-яка людина. Його причина криється в надмірності білка меланіну, що забарвлює ділянки шкіри в коричневий колір різних відтінків. Проявлятися пігментація може плямами різних розмірів внаслідок старіння шкіри, гормональних перебудов і збоїв, системних порушень обмінних процесів, різних хвороб і ін

Діагностика і лікування пігментних плям важливі не тільки з естетичної точки зору. Часто вони можуть надаватися небезпечними для здоров’я людини. Медичний центр «Ес Клінік» пропонує якісну діагностику та видалення пігментації лазером – найбільш ефективний і безпечний на сьогодні метод.

Принцип процедури.

Видалення пігментних плям лазерним методом має більш надійний і тривалий ефект у порівнянні з використовуваними раніше вимиванням кислотами, фототерапією, відбілюванням, кріотерапією.

Лазерний промінь, що виходить з апарату, пошарово руйнує пігмент меланін в шкірі. Після цього в обробленій зоні виробляються нові клітини, які синтезують і накопичують необхідну дозу меланіну, завдяки чому ділянка стає більш світлого відтінку. Так на місці темного пігментного плями наростає здорова шкіра.

Процедура проводиться без анестезії і не має побічних ефектів.

Показання для лазерного видалення пігментних плям в » ЕС клінік»

Рубцева пігментація наявність веснянок себорейний кератоз гіперпігментація через вікові зміни «сонячні» плями пігментація згодом травм наявність епідермальних родимок.

Ефект лазерного видалення пігментних плям.

Лазер забезпечує швидке, безпечне і комфортне лікування гіперпігментації. Процедура безболісна, але при підвищеному больовому порозі використовується анестетик. Результат після процедури видно вже через 7 днів, повністю пігмент зникає за два тижні після закінчення курсу. Оптимальний курс, що включає 3 і більше сеансів, дозволяє повністю позбутися від пігментних плям. Повне відновлення шкірних покривів відбувається протягом двох тижнів. Перші кілька днів може триматися незначний набряк, а протягом тижня відбувається утворення тоненькою скоринки, яка незабаром заживе, і зникає без сліду.

В який час краще проводити видалення пігментації.

Процедура може проводитися в будь-який час року. Під час проходження всього курсу процедур необхідно користуватися захисним кремом з високим сонцезахисним фактором.

Процедуру лазерного видалення пігменту можна проводити в будь-якому віці.

Видалення пігментних плям лазером.

Найменування процедури Ціна (руб.) консультація лікаря косметолога з добіркою необхідної косметологічної маніпуляції 1500 руб.

14 років практики.

Боріться з проблемою пігментації на обличчі і тілі, регулярно терпите поразку? В УРО-ПРО досвідчений косметолог проведе курс видалення пігментних плям на сучасній установці Harmony XL. Ефективне і безпечне рішення, яке поверне шкірі красивий рівний колір, не залишивши ні цятки. Досить витрачати гроші даремно, ми гарантуємо результат.

Чому з’являється плямистість.

Меланін має властивість захищати шкіру від впливу ультрафіолетового випромінювання. Під впливом інтенсивного сонця, гормонів, захворювань внутрішніх органів, генетичних факторів меланиновые клітини починають вироблятися з більшою інтенсивністю, утворюючи конгломерати. Веснянка – типовий приклад реакції на сонячні промені. У людини пігментація може покривати тіло цілком або окремі ділянки: обличчя, плечі, руки, груди, спина.

Видалення пігментних плям в Ростові-на-Дону актуальна потреба. Чоловіки і жінки часто звертаються в наш центр після того, як безрезультатно перепробували різні методи лікування.

Переваги Harmony XL від Alma Lasers в боротьбі з надлишками меланіну.

Меланінові бляшки можуть залягати як у верхніх шарах епідермісу, так і в глибоких шарах. Наскільки якісним буде лазерне видалення пігментного плями залежить від можливостей апарату, що застосовується в клініці і майстерності фахівця.

Звертаючись в міжнародний медичний центр УРО-ПРО, ви отримаєте послугу на базі апарату Harmony XL від Alma Lasers.

Багатофункціональна установка, що дозволяє вирішити будь-яку проблему – від маленької цятки до вираженої пігментації, не дозволяє носити відкриті речі і з’являтися на сонці. Ціна лазерного видалення пігментних плям на обличчі залежить від площі дефекту і глибини залягання пігменту. Апарат пропонує 5 методів і 20 насадок, які дозволяють впливати локально, не зачіпаючи нормальних ділянок шкіри. Процедура безпечна. Harmony XL пройшов атестацію на базі МГМУ ім. І. М. Сєченова, FDA схвалили 65 показань до його застосування.

Видалення пігментних плям лазером – одна з найбільш затребуваних косметологічних послуг. Наш фахівець працює в сфері вже 23 роки, а установка використовується в Росії більше 10 років. Ми пропонуємо перевірені рішення вашої проблем шкіри.

Не відкладайте відвідування лікаря косметолога на завтра. Отримайте безкоштовну консультацію по телефону (863) 227-72-72 або запишіться на прийом до лікаря онлайн.

Принцип проведення процедури.

Меланін розташовується у верхніх шарах дерми. Лазерне видалення пігментації направлено на обробку верхніх шарів дермальних клітин пучками певної інтенсивності, які випаровують воду з мембран, змушуючи епідерміс відшаровуватися і одночасно стимулюючи до оновлення фибробрасты нижніх шарів. Під дією лазера відбувається заміна шкірного покриву.

Залежно від глибини залягання меланінових бляшок буде залежати тривалість курсу. Можна видалити пігментну пляму на обличчі лазером навіть якщо воно одиничне. Правильно підібрана насадка дозволить зруйнувати пігмент, не торкнувшись ділянки шкіри зі звичайним відтінком.

Короткий реабілітаційний період; комфортна процедура; пігменти на обраних ділянках видаляються повністю.

Якщо хочете прибрати пігментацію на обличчі лазером, то отримаєте додатковий бонус – після процедури шкіра виглядає значно посвіжілої.

Після застосування Harmony XL активується вироблення власного колагену і еластану – обличчя виглядає молодше.

ДО ПІСЛЯ ДО ПІСЛЯ.

Причини спробувати процедуру.

Ростовський регіон відрізняється високою сонячною активністю у весняно-літній період. Практично у кожного жителя міста знайдеться на тілі кілька цяток. Гостро проблема спостерігається у жінок-гормональні перепади в зв’язку з вагітністю і віковими змінами можуть розквітнути тіло за кілька місяців.

Лазерне видалення пігментних плям на обличчі ефективно в будь-якому віці. В УРО-ПРО вам нададуть допомогу в боротьбі з естетичним дефектом.

Процедура не дешева, але ціна видалення пігментних плям на обличчі лазером в порівнянні виявляється нижче, якщо зіставити її з сумами, регулярно отдаваемыми за відбілюючі креми та маски. Короткий період реабілітації дозволить швидко відновитися, не брати відпусток. Сучасне видалення пігментних плям на обличчі лазером дає тривалий ефект, за умови дотримання в подальшому правил перебування на сонці і використання сонцезахисних засобів.

Якщо для вас надлишок меланіну під шкірою не мила особливість, ви хочете прибрати пігментні плями на обличчі лазером, то краще звернутися в центр в осінньо-зимовий період, коли сонця менше. В іншому випадку доведеться не знімати капелюхи і одягу з рукавом.

Кращий час для позбавлення від «леопардового забарвлення.

видалення пігментних плям вартість

Laser технології сьогодні мають демократичну вартість, яка в підсумку виявляється нижче, ніж ціна придбання кремів і мазей, що дають короткочасний ефект.

Рекомендується починати видалення пігментних плям в Ростові з жовтня по квітень, коли сонячна активність знижується і тіло приховано під одягом. Результат процедури закріпиться, шкіра відновиться і буде не настільки інтенсивно реагувати на УФ-промені. Видалити пігментні плями на обличчі лазером можна практично в будь-якому віці.

Тут немає поняття занадто пізно, бути красивими можна в будь-який момент часу. Замість того, щоб купити чергову маскуючу тональну основу, вивчіть наш прайс, запишіться на консультацію і оціните очевидну вигоду звернення в УРО-про. Вид «до» і «після» процедури відмінно видно на фото. Також можна почитати відгуки на нашому сайті.

Можливо, вас так само зацікавить лазерне шліфування шкіри обличчя.

Купони на видалення пігментації.

Зверніть увагу: Салони краси в місті Київ.

Знижки по купонах до 70% на видалення пігментації.

Веснянки, пігментні плями, що з’явилися з віком або під час вагітності – вони нам не подобаються, псують нас. Хочеться від них позбутися. Тому на туалетному столику, в сумочці завжди є рятівний тональний крем, який наноситься на обличчя і візуально приховує пігментні плями. Є й інші, більш ефективні способи позбавлення від пігментації наприклад, використання лазерного препарату.

Лазерне видалення пігментації – це безболісна, комфортна процедура, що дозволяє позбутися від пігментних плям будь етимології, веснянок. Побічного ефекту дана процедура не має, оскільки плями видаляються на клітинному рівні і тільки ті клітини, в яких вміст меланіну підвищено. Не панікуйте, якщо після лікування ви виявили, що пігментна пляма ще більше потемніло. Через кілька днів потемніла скоринка відлущиться, а пляма поступово зникне.

Процедуру лазерного видалення пігментації з успіхом застосовують для позбавлення від шрамів, післяопераційних рубців, татуювань та слідів її неякісного видалення, акне і виступили судинних «зірочок». Кількість сеансів для досягнення максимального ефекту визначать дерматокосметолог. Безсумнівний плюс лазерної процедури – це її універсальність. Біла у вас шкіра, засмагла або темна від природи – видалення не зіпсує природну пігментацію.

Видалення пігментних плям.

Для видалення поверхневих і глибоких пігментних плям в нашому центрі використовується апарат Quantum IPL з оптичною насадкою і неодимовий лазер Quantum Q-Switched Nd:YAG.

Лазерне видалення пігментних плям.

Пігментні плями утворюються внаслідок підвищеного скупчення пігменту меланіну (речовини, що надає шкірі колір) в шкірі. Пігментація може відбуватися в різних шарах шкіри, має відтінок від світло-жовтого до бурого. До пігментів відносяться веснянки, сонячні плями, епідермальні родимки і т. п.

Фототерапія-найдієвіше і безпечне сучасний засіб лікування пігментних утворень шкіри. Це неінвазивне точкове руйнування клітин з надлишковим вмістом пігменту. Дана технологія, діючи прицільно, не завдає пошкодження навколишнім тканинам.

Апарат Quantum.

Це найсучасніший з існуючих на ринку аналогічних приладів. Його відмінна риса-висока потужність впливу. Це забезпечує високі результати за меншу кількість сеансів. Безпрецедентна охолоджуюча система захищає верхні шари шкіри від опіків. І самий важливий аспект – мала площа робочої насадки: чим менше площа робочої поверхні, їм сильніше вплив.

Видалення пігментних плям лазером в Москві — ціни.

Послугу «Видалення пігментних плям лазером» в Москві надають 44 клініки. Зробити процедуру можна за мінімальною ціною 300 руб. в клініці Дельта Клінік на Курській, яка розташована за адресою Москва, Наставницький пер., д. 6. Середня ціна «Видалення пігментних плям лазером» — 3 119 руб. Для запису Ви можете скористатися онлайн формою або зателефонувавши за номером обраної клініки.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Вул. Велика Молчанівка, д. 32, стр. 1 М. Барикадна (930 м)

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, вул. Шкільна, д. 49 м. Площа Ілліча (300 м)

Пн-Пт: c 07: 30 до 21: 30 Сб: c 08: 30 до 20: 00 Нд: c 09: 00 до 19: 00.

Мережа дерматологічних клінік.

видалення пігментних плям вартість

Москва, вул. Клари Цеткін, д. 33, к. 28 м. Войковська (1.41 км)

Пн-Пт: з 08:00 до 22:00 Сб: з 09:00 до 21:00 Нд: з 09:00 до 21:00.

Москва, наставницький пров., д. 6 М. Курська (860 м)

Пн-Пт: з 08:00 до 21:00 Сб: c 08:00 до 21:00 Нд: c 08:00 до 21:00.

Москва, Ленінградське ш., д. 116 м. Річковий вокзал (1.49 км)

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 19: 00.

Москва, 6-й Монетчиковский пер., д. 19 М. Павелецкая (180 м)

Пн-Пт: c 08: 30 до 21: 00 Сб: c 08: 30 до 21: 00 Нд: c 08: 30 до 21: 00.

Москва, вул. Нижня Красносільська, д. 15/17 м. Красносільська (390 м)

Пн-Пт: з 08:00 до 21:00 Сб: з 09:00 до 21:00 Нд: з 09:00 до 21:00.

видалення пігментних плям вартість

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Проспект Вернадського, 37 м. Південно-Західна (2.48 км)

Пн-Пт: з 09:00 до 22:00 Сб: з 09:00 до 22:00 Нд: з 09:00 до 22:00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Новоясеневский проспект, 13к1 М. Ясенево (310 м)

Пн-Пт: з 09:00 до 22:00 Сб: з 09:00 до 22:00 Нд: з 09:00 до 22:00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Псковська, 9к1 м. Алтуфьево (2.36 км)

Пн-Пт: з 09:00 до 22:00 Сб: з 09:00 до 22:00 Нд: з 09:00 до 22:00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Ярославська вул., д. 4, к. 2 М. ВДНГ (820 м)

Пн-Пт: з 08:00 до 22:00 Сб: з 09:00 до 21:00 Нд: з 09:00 до 21:00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Вул. Трехгорний Вал, д. 12, стр. 2 м. Вулиця 1905 року (590 м)

видалення пігментних плям вартість

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, кольоровий б-р, д. 30, к. 2 М. Кольоровий бульвар (100 м)

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Воронцовська вул., д. 8, стр. 6 М. марксистська (260 м)

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Волгоградський пр., д. 42, к. 12 М. Текстильники (470 м)

Пн-Пт: c 09: 00 до 22: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Мережа дерматологічних клінік.

Москва, Гусятников пер., д. 13/3 М. Тургенєвська (420 м)

Пн-Пт: з 10:00 до 21:00 Сб: з 10:00 до 21:00 Вс: с 10:00 до 21:00.

Мережа дерматологічних клінік.

видалення пігментних плям вартість

Москва, 1-й Колобовский провулок, 4 м. Кольоровий бульвар (520 м)

Пн-Пт: з 08:00 до 21:00 Сб: c 08:00 до 20:00 Нд: c 08:00 до 20:00.

Москва, Пестовський пров., д. 5 М. марксистська (550 м)

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Москва, Краснопролетарская вул., д. 16, стр. 11 М. Новослободская (360 м)

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Москва, Якиманский пер., д. 6 м. Жовтнева (550 м)

Пн-Пт: c 09: 00 до 21: 00 Сб: c 09: 00 до 21: 00 Нд: c 09: 00 до 21: 00.

Пацієнтам Дерматологічні клініки Лікарі дерматологи Послуги і ціни Лікарям і клінікам Додати клініку Про проект Контакти.

Є протипоказання. Порадьтеся з лікарем.

© 2019 Дерматологи — служба пошуку і запису до дерматологів Москви.

Після отримання Вашої заявки адміністратор зателефонує Вам і запропонує найбільш зручну дату і час прийому, а так само відповість на всі ваші питання щодо вартості приймання наданих послуг.

Видалення пігментних плям.

видалення пігментних плям вартість

Показання.

веснянки (ефеліди) невуси (родимки, родимі плями) лентиго (старечі плями) хлоазми (плями вагітних) судинні невуси, гемангіоми (винні плями) мелазми Вторинна гіперпігментація постзапальна пігментація.

Результат.

пігментна пляма стає менш помітним або розсмоктується повністю віддаляються ороговілі клітини шкіри, після чого вона стає м’якою, гладкою і бархатистою вирівнюється і оздоровлюється відтінок шкіри видаляються дрібні мімічні зморшки зникають шрами, рубці, прищі звужуються пори, покращує якість шкіри за рахунок активації синтезу колагену і еластину.

Час процедури: до 90 хв Кількість процедур в курсі: 1-4 Вартість процедури: від 5500 руб.

З проблемою гормональних плям може зіткнутися кожна жінка в період виношування дитини, а веснянки так легко заробити під палючим сонцем. Ось тільки виглядають такі пігментні плями не привабливо, і косметологія дозволяє позбутися від них в один рахунок. Для проведення процедури використовуються сучасні технології. За рахунок своєї ефективності така процедура, як видалення пігментних плям користується популярністю.

Особливості процедури.

В роботі клініка використовує сучасний апарат М22. Новинка косметології від Lumenis допомагає клієнтам ефективно і швидко позбутися веснянок, родимок, плям, що з’явилися з віком.

Досвідчений лікар-косметолог оцінює стан шкіри, що дозволяє зробити необхідні налаштування апарату. Точкова фотоспалах дозволяє працювати на окремих ділянках — на обличчі, тілі. При цьому здорові тканини залишаються в безпеці. Записатися на безкоштовну консультацію до фахівця можна через сайт, заповнивши форму.

Пучок променя розділяється на маленькі, які впливають на пігментовану тканину. При підвищенні внутрішньоклітинної температури відбувається руйнування меланіну. Замість загиблих тканин ростуть нові. Можливість налаштування апарат дозволяє підібрати процедуру для кожного споживача.

Оцінити результати роботи можна вже після першого сеансу. Колір поверхні, яка підлягала обробці стає світліше. Чим пігментація темніше, тим більше разів доведеться відвідати косметолога до повного усунення плям. Лікар-косметолог підкаже оптимальну кількість процедур.

Чому варто вдатися до процедури?

Оцінивши переваги видалення пігментних плям, варто вивчити і відгуки клієнтів. Кожен детально ознайомить зі своєю історією і отриманим результатом, що дозволяє дізнатися більше про саму процедуру. До переваг варто віднести:

Лазерна корекція приємно здивує результатом, з яким не зрівнятися пілінг або застосування косметологічних засобів. Такі варіанти допомагають тільки на ранніх етапах прояви плям. Процедура проходить для багатьох пацієнток безболісно, може відчуватися тільки пощипування. Розвиток побічного ефекту виключається за рахунок антисептичної та коагулюючої дії. Після видалення плям лазером ймовірність їх появи знову зводиться до нуля.

На сайті представлено фото, де можна оцінити результат до і після проведення процедури. Вартість проведення процедури становить 800 рублів, зі збільшенням ділянки робіт зростає і ціна.

Чому варто звернутися до нас?

Студія краси пропонує роботу з досвідченими косметологами, процедури проводяться з використанням сучасних технологій. Не кожен салон може запропонувати настільки комфортні умови запису, індивідуальний підхід до клієнтів гарантований. Щоразу оновлюється і асортимент послуг, адже фахівці стежать за останніми новинками в косметології. Варто один раз записатися, щоб оцінити всі переваги на собі.

індивідуальна непереносимість компонентів анестетика свіжий засмага прийом фотосенсибилизирующих препаратів порушення згортання крові цукровий діабет нещодавно проведені хімічний або глибокий пілінг, механічна дермабразія вагітність і період годування дитини грудним молоком дерматологічні патології (дерматит, псоріаз, екзема) у місці проведення процедури механічні ушкодження шкірного покриву онкологічні захворювання.

Первинна консультація, в ході якої фахівець опитує і оглядає пацієнта, проводить діагностику шкіри і підбирає оптимальний режим лазерного впливу. Якщо пігментна пляма розташоване на обличчі або на тілі в чутливій зоні, або у пацієнта низький больовий поріг, а також за власним бажанням останнього, то місце впливу обробляється спеціальним анестезуючою засобом (крем, гель). Для захисту органів зору і для лікаря, і для пацієнта передбачені спеціальні засоби захисту (окуляри). Безпосередньо процедура обробки проблемної зони:

— тривалість сеансу в середньому становить 20-30 хвилин (залежить від розмірів і локалізації плями);

— кількість процедур визначається індивідуально (залежить від глибини залягають меланоцитів). Чим глибше пігментація, тим більше число сеансів буде потрібно;

— з першого-другого разу повністю видаляються тільки поверхневі плями, а глибоко залягають дефекти стають значно світліше.

Після закінчення процедури на оброблену область наноситься регенеруючий крем. Також фахівець надає пацієнту всю необхідну інформацію по догляду за шкірою в домашніх умовах.

Реабілітація після процедури видалення пігментних плям не потрібна.

Лазерне видалення пігментних плям.

Пігментні плями – результат неправильного розподілу меланіну – пігменту, який надає шкірі колір. Процедура видалення пігментації лазером дозволяє швидко і безболісно позбутися небажаних плям на шкірі.

Період відновлення – 5-7 днів. Тривалість сеансу – від 15 до 90 хвилин. Рекомендований курс – 3 процедури.

Причини появи пігментних плям.

Надлишок ультрафіолету. УФ-промені дратують меланоцити – клітини, які виробляють меланін. У нормі це призводить до засмаги. Однак якщо переборщити з сонячними ваннами, меланоцити починають виробляти меланін постійно, і тому з’являються плями. Сонячні опіки та інші травми шкіри. Засмага – це захисна функція організму. Меланіном шкіра захищається від шкідливого УФ-випромінювання, створюючи темний бар’єр навколо клітин шкіри. Ділянки пошкодження,» на думку » організму, повинні захищатися максимально. Тому меланоцити підвищують активність, а пошкоджена шкіра темніє. Гормональні порушення. Гормони регулюють вироблення меланіну, тому при прийомі протизаплідних таблеток, вагітності, ендокринних захворюваннях з’являється пігментація. Віковий фактор. Шкіра з роками стоншується, і меланоцити виявляються майже у її поверхні. Якщо в молодості виробляється ними меланін ховався в товщі шкіри, то в старості він проявляється на поверхні. Прийом деяких медикаментів, проведення хіміотерапії, антибіотикотерапії. Порушення функції внутрішніх органів. Гіперпігментація нерідко говорить про те, що неправильно працює печінка, нирки, жовчний міхур.

Незалежно від новоутворення шкіри, принцип роботи лазера приблизно однаковий. Світловий пучок хвиль впливає на пігментну пляму. Він пошкоджує меланін, який руйнується і виводиться з організму, а шкіра в місці обробки світліє.

Для корекції застосовуються три види лазерів – ербієвий, вуглекислотний і неодимовий . Перший діє поверхнево, делікатно шліфуючи шкіру, а другий – зсередини. Високу ефективність при усунення пігментних плям демонструють вуглекислотні лазери останнього покоління СО2 з інтегрованою технологією DOT – дермального оптичного термолізу.

Видалення пігментних плям неодимовим лазером Synchro FT.

Довжина хвилі неодимового лазера 1064 нм поглинається пігментом шкіри меланіном. Установка Synchro FT оснащена короткоимпульсным і длинноимпульсным режимом, комплектується додаткової фотонасадкою з п’ятьма змінними світлофільтрами, тому може працювати в спектральному діапазоні хвиль від 500 нм. Це дозволяє ефективно видаляти пігментні плями будь-якого типу і глибини залягання в дермі.

Дія апарату селективне – не зачіпає нормально пофарбовані тканини. Технічні можливості установки дозволяють регулювати площа робочого плями, підбирати форму і тривалість імпульсу індивідуально для кожного пацієнта, домагаючись тим самим максимальних результатів в мінімальні терміни.

Технічна можливість розбивати імпульс на подимпульсы виключає можливість перегріву шкіри і тканин-мішеней з різним ВТР. Рівномірний розподіл щільності енергії лазера в робочій плямі виключає неефективність процедури і негативні побічні ефекти. Вплив безболісно для пацієнта за рахунок контактної системи охолодження.

Видалення пігментних плям фракційним DOT СО2-лазером.

Технологія дермального оптичного термолізу діє не тільки на пігмент шкіри меланін, але також на клітини, які синтезують і накопичують. У точках проникнення лазерних променів в шкіру ці клітини гинуть. Що міститься в них меланін при цьому руйнується під дією високої температури і утилізується клітинами-прибиральниками фагоцитами.

Замість зруйнованих старих клітин з порушеним освітою меланіну виростають молоді ‒ з адекватними механізмами вироблення і накопичення пігменту. При цьому зовні шкіра набуває нормального забарвлення. Установка останнього покоління SmartXide DOT, виробництва DEKA, Італія, ефективна при будь-яких формах пігментації – незалежно від глибини залягання пігменту.

Показання до видалення пігментації.

хлоазма; лентиго; веснянки; вікова пігментація шкіри; пойкілодермія.

Протипоказання до процедури.

вагітність і годування груддю; сильний загар; інфекції шкіри; цукровий діабет; онкологія; гострі вірусні інфекції.

Переваги лазерного видалення пігментації.

Швидкий результат. Вже після першого сеансу шкіра стає світлішою і рівнішою. Після повного курсу пігментація зникає зовсім. Відсутність болю і безпеку. Лазерний промінь не пошкоджує здорові тканини, а система охолодження робить процедуру комфортною. Швидка реабілітація. Універсальність. Лазером можна видалити будь-який вид пігментації на будь-якому типі шкіри, включаючи глибокі дефекти.

Як проводиться видалення пігментних плям лазером.

Спеціальна підготовка з боку пацієнта не потрібна. За 2 тижні потрібно відмовитися від засмаги і будь-яких маніпуляцій на шкірі в місці майбутньої обробки. За 2 дні необхідно утриматися від алкоголю, сауни, не рекомендується приймати ванну.

Перед процедурою шкіру очищають і обробляють антисептиком, потім наносять анестезію і засіб, що підвищує ефективність лазера. Після цього лікар точково впливає на дефект, руйнуючи меланін. Після процедури шкіра знову обробляється антисептиком і препаратом, який стимулює відновні процеси.

Досягається ефект.

видалення пігментних плям вартість

Пігментація видаляється назавжди. Однак, щоб уникнути нових плям, потрібно використовувати сонцезахисні засоби.

У місці обробки поліпшується текстура шкіри, пропадає почервоніння, шкіра вирівнюється, стає гладкою і свіжою.

Можливі ускладнення і побічні ефекти.

Побічних ефектів практично не буває. При недостатній професіоналізм лікаря у людей з темною шкірою є ризик появи білих плям на місці пігментації.

Лікування пігментації.

Вартість Ніс 1 500 руб. Декольте 2 500 руб. Особа повністю 4 000 руб.

Існує багато методик боротьби з пігментними плямами, від народних методів до хімічного пілінгу і мезотерапії, але всі ці способи носять допоміжний характер. Однак сьогодні, кожна жінка може прибрати пігментні плями лазером і в даній статті ми поговоримо саме про лазерному лікуванні пігментації.

На чому засноване лікування пігментації лазером.

Потемніння окремих ділянок шкіри пов’язано з надлишком в них меланіну, природного пігменту, який активно реагує на світлове випромінювання. Ця особливість і лежить в основі процедури: меланоцити (клітини з меланіном) поглинають лазерні спалахи, руйнуються і відмирають. Навколишні тканини, що не містять пігмент, залишаються незачепленими.

Найчастіше скупчення меланіну спостерігається у верхніх шарах епідермісу, і прибрати пігментацію лазером можна за один сеанс. Якщо ж зміни проникли в більш глибокі структури, може знадобитися курс з декількох сеансів з 30-денними перервами. Потрібно пам’ятати, що кожен випадок — індивідуальний, і тому крім лазерної методики лікар може призначити вам додаткові процедури, наприклад мезотерапії.

Видалення пігментації лазером: як це відбувається.

У центрі «Skinerica» процедури з видалення пігментних плям виконуються за допомогою александритового лазера. Зона пігментації обробляється декількома лазерними спалахами, весь сеанс триває 10-30 хвилин. Лазер не викликає сильного болю. Швидше, буде відчуття легкого печіння або поколювання. Однак все залежить від місця, на якому буде відбуватися процедура і больового порога самого пацієнта. Відразу після процедури пляма стане темніше і більш помітним. У зоні впливу можуть спостерігатися слабкі ознаки гіперемії і набряклості, зникаючі протягом доби. На 3-4-й день формується темна скоринка, після її злущування залишається чиста, здорова шкіра, або пляма стає набагато світліше. Реабілітаційний період практично відсутній, можна відразу повертатися до звичного способу життя і активної діяльності. Єдине — для збереження і закріплення ефекту необхідно 1-2 тижні дотримувати нескладні рекомендації лікаря і ні в якому разі не віддирати скоринки, а чекати, поки вони відійдуть самостійно.

Увага: лікування пігментації лазером проводиться з середини осені до середини весни, так як для обробленої шкіри категорично протипоказаний пряме сонячне світло.

За допомогою лазерної методики можна прибрати пігментацію в будь-якій зоні тіла (на обличчі, шиї, спині, плечах, кистях рук і так далі) швидко і якісно, з-за чого вона завоювала велику популярність.

Клініка «Skinerica» запрошує на консультації та подальше лазерне лікування, безболісне та ефективне!

Лікування гіперпігментації.

Одним з поширених шкірних естетичних дефектів є гіперпігментація. Сучасна косметологія пропонує цілий ряд методів лікування цього недоліку: хімічний пілінг, лазерне шліфування, фотоомолодження, лазерне вплив, мезотерапія.

Що таке і чому з’являються пігментні плями?

Темний відтінок шкірі надає пігмент меланін. Надмірне його утворення і нерівномірне відкладення проявляється наявністю пігментних плям. Вони являють собою плоскі освіти округою форми з нерівними краями, сприймаються як естетичні дефекти. Видалення пігментних плям в клініці – важливий напрямок діяльності будь-якого косметологічного центру, тим більше такого сучасного, як EVOLUTION, де повною мірою представлені різні апаратні методики.

Серед причин утворення пігментних плям фахівці виділяють:

надмірна дія ультрафіолету;

гормональні та вікові зміни;

порушення роботи внутрішніх органів, особливо гепатобіліарної системи;

прийом лікарських засобів, що характеризуються фотосенсибілізуючу ефектом.

Чи небезпечні пігментні плями?

Надлишкова продукція меланіну не є небезпечною, якщо вона обумовлена вродженими або фізіологічними причинами, такими як засмага. Однак при недотриманні помірності при перебуванні на сонці, ігноруванні захисними засобами, деякі меланоцити починають продукувати пігмент у надмірній кількості, що і сприяє утворенню плям.

В першу чергу, від сонячного опіку страждає особа. У цьому сенсі наявність плям – ознака зловживання ультрафіолетом, що небезпечно не тільки естетичними дефектами, але і розвитком злоякісних новоутворень шкіри. Грамотний косметолог, перш ніж приступити до проведення процедури, ретельно вивчить фактори, які сприяли розвитку даної ознаки. Можливо, в основі лежать не тільки вікові особливості і тривале перебування на сонці, але і порушення роботи внутрішніх органів. В цьому випадку необхідно пройти обстеження у терапевта.

Протипоказання.

Існує велика кількість процедур, спрямованих на боротьбу з гіперпігментацією. Серед них-видалення пігментних плям пілінгом, мезотерапія, а також апаратний вплив. Кожен із способів має свої нюанси проведення, а також обмеження. Загальними протипоказаннями для здійснення косметологічних процедур є такі передумови:

активна фаза важких дерматологічних захворювань;

поразка шкіри будь-якого характеру в місці передбачуваного проведення процедури;

Обмежувальним фактором для використання апаратного впливу нерідко є захворювання серцево-судинної системи, наявність кардіостимулятора.

Методи видалення пігментних плям.

видалення пігментних плям вартість

Найбільш популярними методами видалення пігментних плям є:

маски з відбілюючим ефектом;

Косметична промисловість пропонує і велику кількість різних зовнішніх засобів відповідної дії. Однак за ефективністю вони значно поступаються салонним процедурам.

Хімічний пілінг.

Потрібний ефект створюється за допомогою активних хімічних агентів. Суть методу полягає в нанесенні на шкіру кислотних агентів, під впливом яких поверхневі шари шкіри, змінені в кольорі, розчиняються. Відновлення відбувається за рахунок утворення нових шарів епідермісу. Проводити процедуру пілінгу можливо курсом, кожні 6-8 тижнів, але лише пізньої осені або взимку, так як в активний сонячний період можливе посилення пігментації.

Лазер.

На думку фахівців, найбільш виражений результат усунення пігментних плям на обличчі може бути отриманий шляхом процедури лазерного омолодження. В цьому випадку випромінювання, поглинаючись пігментом, призводить до його розпаду і подальшого виведення з організму. Видалення пігментних плям лазером є найбільш ефективною методикою, яка за обмежене число сеансів і їх малу тривалість здатна забезпечити необхідний результат. Серйозними перевагами апарату є:

Комфортні відчуття в ході процедури. За відгуками пацієнтів, при її проведенні відзначається лише незначне поколювання;

Відсутність реабілітаційного періоду. В якості наслідків процедури може відзначатися незначне почервоніння шкіри.

Вивчаючи фото до і після лазерного впливу, можна переконатися, що ефект помітний відразу, і для його отримання нерідко досить одного сеансу.

Лазерна шліфовка на апараті Eraser-C RF — це малотравматичний спосіб позбавлення від пігментації на шкірі. Світлові імпульси лазера поглинається вибірково — лише в області пігментованих ділянок. Результат помітний відразу після першої процедури. Процедура проводиться під місцевою або загальною анестезією. Тривалість сеансу й кількість процедур багато в чому залежать від вираженості і площі ділянки гіперпігментації.

Лазерне омолодження холодним лазером Picosure – це новітня методика, за допомогою якої можна швидко позбутися навіть від сильно вираженої пігментації великої площі. Пікосекундні імпульси енергії «розбивають» пігмент на безліч найдрібніших частинок, які безперешкодно виводяться з організму. Вплив апарату відбувається строго на мішень, прилеглі тканини лазерним променем не зачіпаються. Дана процедура займає меншу кількість часу, ніж лікування гіперпігментації іншими способами. Після впливу Picosure поверхню обробленої ділянки шкіри гіперемована, однак почервоніння проходить повністю протягом 5 годин.

Рідким азотом.

Використання рідкого азоту для усунення гіперпігментації засноване на здатності низьких температур до руйнування і відлущування поверхневого шару епідермісу. Поетапне видалення відмерлих клітин і утворення нових сприяє розвитку відбілюючого ефекту. Однак для досягнення необхідного результату знадобиться курс з декількох процедур. Крім того, до недоліків методики відноситься деяка хворобливість процедури, наявність відновного періоду.

Фотоспалах.

Метод видалення пігментних плям фотоспалахом заснований на використанні широкосмугової імпульсної хвилі, у спектрі якої відсутній ультрафіолетовий діапазон. Така енергія, потрапляючи в дерму, перетворюється в тепловий потік, який руйнує пігмент. Клітини, звільняючись від зайвого меланіну, освітлюються. Істотною перевагою методики є дбайливий характер впливу, обумовлений наявністю режиму охолодження, відсутність реабілітаційного періоду, можливість налаштування світлового потоку в залежності від індивідуальних ознак шкіри, товщини, фототипу, жирності та ін. Однак, щоб отримати виражений результат, знадобиться кілька процедур.

Фотоомолодження QUANTUM є одним з найефективніших методів видалення пігментних плям та інших дефектів шкіри. Перевагою цієї процедури є її щадне вплив. Апарат випромінює хвилі певної довжини, до яких сприйнятливий лише пігмент. М’яке прогрівання світловою енергією руйнує клітини, в яких міститься надлишок меланіну. Тон шкіри вирівнюється, зникає гіперпігментація. Сама процедура безболісна, можливо легке поколювання або печіння на оброблюваній ділянці. Зміни помітні після першого сеансу, але стійкий ефект досягається після проходження повного курсу (4-5 процедур). У перший час після фотоомолодження можливе невелике почервоніння, але воно проходить самостійно. Бажано під час проходження курсу терапії та перші 2 тижні після його завершення уникати перебування на сонці і не відвідувати сауну.

Мезотерапія.

Метод мезотерапії передбачає введення суміші освітлюючих речовин в шкіру. До складу коктейлю також можуть входити вітаміни, гіалуронова кислота, інші мікроелементи — все залежить від особливостей шкіри пацієнта.

Всього для отримання ефекту відбілювання плям необхідно 4-7 сеансів. Результат зберігається 4-6 місяців, після цього бажано провести повторний курс мезотерапії для закріплення результату.

Видалення пігментних плям в домашніх умовах.

Незважаючи на наявність широкого кола салонних процедур, жінки нерідко звертаються до видалення пігментних плям в домашніх умовах. Перевагу народних засобів зазвичай викликано їх більшою доступністю в порівнянні з апаратними методиками. Будинки для цих цілей використовуються маски з петрушкою, шкіра обличчя протирається оцтовою водою, соком огірка або лимона. Звертаючись до таких методик, не можна, безумовно, розраховувати на виражений або стійкий результат. Крім того, усі ці компоненти можуть виявитися алергенами, що спровокує появу інших негативних ознак на обличчі.

Вартість видалення пігментних плям визначається виразністю дефекту, його розмірами, а також використовуваної методикою. Досить дорогою процедурою є апаратний вплив, що цілком зрозуміло, враховуючи витрати на придбання оснащення і навчання лікарів роботі зі складною технікою. Дещо заощадити вдасться, якщо звернутися в клініку лазерної та естетичної косметології EVOLUTION. Широкий асортимент різних апаратів, наявних тут в роботі, дозволяє отримувати значні бонуси у виробників при їх придбанні. Це дає можливість знизити ціну послуги, зробивши її більш демократичною. Істотно заощадити можна і, скориставшись акціями.

Відкликання.

Завдяки високому професіоналізму лікарів клініки EVOLUTION, можливості використання ними різних сучасних методик, вдається отримати максимально ефективний результат видалення пігментних плям. Пацієнти, які зверталися в центр з даною проблемою, із задоволенням відзначають уважне ставлення фахівців, їх прагнення якомога краще провести процедуру, отримати необхідний результат. Широкий асортимент наявних на озброєнні методик дозволяє вибрати найбільш дієву з них.

Де видалити пігментні плями в Москві?

Видалити пігментні плями в районі метро Білоруська можна в клініці лазерної та естетичної косметології EVOLUTION. На користь такого рішення свідчать:

оснащеність клініки всім необхідним обладнанням для отримання максимально вираженого результату процедури;

великий практичний досвід фахівців у застосуванні високотехнологічних методів у боротьбі з цими дефектами шкіри;

Видалення судин і пігментних плям фотосистемой BBL Sciton.

BBL Sciton (США) – технологічну досконалість, прорив в області естетичної косметології, новітній апарат широкосмугового імпульсного світла, який з успіхом у світі застосовується з метою усунення пігментних плям, розширених судин, а так само в лікуванні акне, постакне і розацеа.

В залежності від проблеми фахівець вибирає потрібну довжину випромінювання, яка вибірково впливає на певні мішені (пігмент меланін, гемоглобін крові), не ушкоджуючи здорові клітини шкіри.

Купероз (телеангіоектазії), розацеа, судинні зірочки, гемангіоми.

З допомогою апарату BBL можна назавжди позбутися від розширених судин і червоного кольору шкіри. Енергія випромінювання BBL поглинається гемоглобіном крові, нагріває стінку патологічно зміненої судини, що призводить до склеювання судини, його запустеванию. Навколишні тканини при цьому залишаються інтактними. Процедура BBL проходить комфортно і безболісно. Це обумовлено можливістю BBL м’яко і точно дозувати випромінювану енергію. Лікар має можливість підібрати необхідну довжину хвилі і параметри процедури індивідуально для кожного пацієнта.

Пігментні плями, сонячне лентиго, мелазма.

Істотним косметичним дефектом є пігментні плями, які найчастіше локалізуються на обличчі, а також відкритих ділянках тіла. За допомогою спеціального фільтра і параметрів спалаху апарат селективно впливає на небажані пігментні клітини без порушення цілісності шкіри. Потужна система охолодження захищає здорові клітини від пошкодження, роблячи процедуру комфортною і безпечною. Фотоомолодження BBL є процедурою вибору при пігментних плямах.

Лікування пігментації.

видалення пігментних плям вартість

Скібіна Наталія Анатоліївна.

Лікар косметолог, дерматолог клініки Telo’s Beauty на Донський.

Насацкая Олена Миколаївна.

Лікар косметолог, дермато-венеролог клініки Telo’s Beauty на Донський.

Баскакова Дарина Вікторівна.

Лікар косметолог, дермато-венеролог, Нутриціолог клініки Telo’s Beauty на Донський.

Блінова Людмила В’ячеславівна.

Лікар косметолог в клініці Telo’s Beauty на Донський.

Григор’єва Ксенія Василівна.

Лікар косметолог клінік Telo’s Beauty на 1905 року.

Химушкина Катерина Володимирівна.

Лікар дерматолог, косметолог клініки Telo’s Beauty на Донський.

Александрова Наталія Олександрівна.

Лікар косметолог клініки Telo’s Beauty на Донський.

Королева Юлія Анатоліївна.

видалення пігментних плям вартість

Лікар дермато-косметолог, головний лікар клініки Telo’s Beauty на Донський.

Базова Дарина Олександрівна.

Лікар косметолог клініки Telo’s Beauty на 1905 року.

Панчук Інна Миколаївна.

Лікар косметолог, дерматолог клініки Telo’s Beauty на 1905 року.

Пігментація: причини появи і симптоми захворювання.

Пігментація або пігментні плями – поширене захворювання, що зустрічається як у жінок, так і у чоловіків, яке найбільш часто проявляється в літньо-осінній період і вимагає особливого лікування. Поява даного естетичного дефекту обумовлюється надмірним впливом ультрафіолетових променів на шкіру людини, внаслідок чого в шкірі накопичується надмірне число меланіну. Виявляється пігментація у вигляді невеликих плям, які можуть виникати на руках, спині, обличчі та інших частинах тіла, найбільш схильних до дії ультрафіолетових променів в літній час. Для усунення таких проявів проводиться комплексне лікування пігментації в клініці Telo’s Beauty.

Найчастіше ми зустрічаємося з пігментацією у вигляді освіти (потемніння) певної ділянки шкіри у формі/вигляді плями або плям. Вони можуть бути різних розмірів, обрисів і кольору – від блідо-жовтого (кавові плями) до темно-коричневого (хлоазма, мелазма).

Як правило, найбільший дискомфорт від появи пігментних плям відчувають люди з третім і четвертим фототипами шкіри. На шкірі п’ятого і шостого фототипу також можуть з’явитися пігментні плями, але в силу її особливої смаглявості такий дефект виглядає непомітно для людського ока. Простіше всього доводиться людям з першим фототипу шкіри, адже їх організм практично не виробляє меланін, тому поява плям темно-коричневого кольору на шкірі такого типу практично неможливо. Однак зустрічаються випадки, коли у людини з першим фототипу шкіри і рудим волоссям також утворюються пігментні плями, що мають світло-коричневий або жовтуватий відтінок.

Види пігментації.

На даний момент косметологам відомо досить багато видів пігментації, які успішно піддаються корекції, наприклад: хлоазма, мелазма, посттравматична гіперпігментація, сонячне і вікове лентіго, а також звичайні веснянки (ефеліди).

Мелазма і хлоазма– узагальнена назва пігментації на обличчі. Вони мають різний колірний відтінок, відрізняються географічними обрисами, розташовуються найчастіше на щоках і на шкірі чола.

Посттравматична пігментація виникає внаслідок впливу двох факторів:

після перенесеної вугрової хвороби; в результаті ускладнень, викликаних жорстким чи агресивним впливом на шкіру, в тому числі і в результаті косметологічних процедур, наприклад, хімічних пілінгів.

Окремо лікарі виділяють лентиго і кавові плями.

Крім того, існує природна гіперпігментація, яка спостерігається у жінок з четвертим, п’ятим і шостим фототипами шкіри.

Коли необхідно проводити лікування пігментації?

В першу чергу, важливо з’ясувати причини зміни кольору шкіри. Нерідко гіперпігментація є всього лише шкірним проявом самостійного захворювання (пухлин, захворювань внутрішніх органів, гельмінтозів, патології щитовидної залози, метаболічних порушень). В цьому випадку буде потрібно попереднє лікування у суміжних фахівців, таких як ендокринолог, гінеколог, інфекціоніст.

Після проходження лікувального курсу необхідно подбати про усунення самих пігментних плям, адже їх наявність доставляє естетичні незручності. Темні і некрасиві плями додають вік, негативно позначаються на гармонійному зовнішньому вигляді. Косметологи клініки Telo’s Beauty допоможуть повернути вашій шкірі гладкість і білизну.

Результативне лікування пігментації в клініці Telo’s Beauty.

З яким би типом і видом пігментації не звернувся до нас пацієнт, ми знайдемо ефективне рішення його проблеми. Головне-звернутися до грамотних лікарів-косметологів, які мають великий досвід роботи.

За більш ніж 10 років практики лікування пігментації лікарі-косметологи клініки Telo’s Beauty допомогли тисячам пацієнтів, розробивши комплексний підхід до усунення пігментних плям.

Проблему зміни кольору шкіри необхідно обов’язково вирішувати комплексно, використовуючи не тільки апаратні технології лазерного та широкосмугового світла, руйнують пігментну освіту, але і лікарські препарати. Їх дія спрямована на запобігання подальшого виникнення пігментації і збільшення терміну ремісії після проведеної процедури. Прийом медикаментів особливо важливий в разі, якщо пігментація виникла влітку під впливом ультрафіолетового випромінювання. Це означає, що її причини носять гормональний характер, і рішення проблеми повинно починатися з відновлення внутрішніх ресурсів організму, і тільки потім слід переходити до процесу видалення пігментного утворення лазером.

Видалення пігментного плями за допомогою лазерного впливу на даний момент залишається найшвидшим і ефективним способом лікування всіх видів захворювання. Якщо курс процедур, а зазвичай це 2-3 сеанси, проведений правильно і пацієнт дотримується всіх рекомендацій лікаря, людина забуває про пігментні плями на довгі роки.

Вартість процедур.

Протипоказання до лазерного видалення пігментних плям.

Процедура лазерного видалення пігментації давно і успішно використовується лікарями-косметологами. Технологія є безпечною і добре перевіреною. Однак, незважаючи на всю безпеку, існує ряд обмежень.

Основним протипоказанням для проведення процедур лазерного видалення пігментних плям є:

підвищена температура тіла, вірусні та бактеріальні захворювання; загострення будь-яких хронічних захворювань; опіки і захворювання шкіри, наявність змін шкірного покриву; новоутворення будь-якого виду, в тому числі злоякісні; ендокринні захворювання; вагітність на будь-яких термінах, період грудного вигодовування дитини.

При наявності даних факторів обов’язково повідомте про них свого лікаря. Можливо, буде потрібна додаткова консультація суміжного фахівця (ендокринолога, гінеколога, терапевта). Виключивши всі протипоказання, лікар-косметолог зможе не тільки максимально ефективно провести процедуру і позбавити вас від небажаної пігментації в стислі терміни, але і уникнути ускладнень.

У рідкісних випадках лазерне лікування пігментації може викликати почервоніння шкіри, печіння і дискомфорт. При виконанні всіх рекомендацій лікаря ці симптоми швидко пройдуть.

Важливо пам’ятати: після процедури лазерного видалення пігментних плям, на місці дії лазера з’являється невелика скоринка. При її природному відторгненні можуть виникнути невелике запалення або мокнучі ділянки шкіри. Ні в якому разі не можна самостійно видаляти виникають освіти і намагатися будь-яким чином прискорити природні процеси регенерації. Якщо ви нехтуєте рекомендаціями лікаря, то в рану може потрапити інфекція, виникне запалення, що може привести до утворення рубця або шраму в місці пігментації.

більше інформації про нагороди клініки.

Професійний підхід до лікування пігментації.

Щоб зрозуміти алгоритм лазерного впливу, треба знати, що в основі пігментації лежить занадто велика концентрація меланіну в клітинах шкіри. Лазерне або світловий вплив широкого спектру дозволяє знизити концентрацію меланіну на певній ділянці, тим самим порівнюючи тон між пігментним плямою та шкірою людини. При цьому для кожного типу і виду пігментного плями необхідно підібрати свій тип світлової терапії.

Саме тому в клініці Telo’s Beauty представлений широкий спектр різних лазерних апаратів, дія яких спрямована на лікування пігментних плям на обличчі, так і на тілі:

BBL Forever Young (БиБиЭль) – система широкосмугового світла – самий сучасний лазер для усунення пігментних плям. Широкі можливості апарату дозволяють працювати як з гормональною, так і з посттравматичною пігментацією, незалежно від фактора, що викликав її, і тривалості існування. Перевага апарата полягає в тому, що відлущування пігментації відбувається в мінімальний термін – за кілька процедур. Реабілітаційний період при цьому становить всього кілька діб. Sciton Joule (Сайтон Джоуль) — багатофункціональний комплекс, що включає модулі Halo (Хейло) і Zoom Scan (зум Скан). Halo відмінно справляється з пігментними плямами, що мають посттравматичний характер і виникли в результаті раніше проведених лазерних процедур, а так само в разі глибокого залягання пігменту. Zoom Scan застосовується при лікуванні поверхневої пігментації і допомагає у випадках, коли пацієнта турбують сонячне або вікове лентиго. Фракційні лазери Fraxel Re:Store і Fraxel Re:Pair вже давно знайомі багатьом пацієнтам. Вони відмінно зарекомендували себе в перші десятиліття XXI століття як оптимальний варіант вирішення проблеми пігментації шкіри.

Вибір лазера і медикаментів для лікування пігментації виробляє лікар на первинній консультації, грунтуючись на характері захворювання, глибині залягання пігментних плям і причини їх виникнення. В більшості випадків для досягнення бажаного результату необхідно пройти дві процедури, проте в складних випадках може знадобитися і більше кількість сеансів. Потрібно розуміти, що будь-який вид пігментних плям не йде за один курс лікування раз і назавжди.

Результати до і після.

Корекція пігментації на гібридному лазері Halo.

Корекція пігментації на гібридному лазері Halo.

Корекція пігментації на лазері Fraxel.

Видалення пігментних плям (пігментації).

Фото після 1-ї процедури на апараті Joule, насадка BBL.

Видалення пігментних плям (пігментації).

Фото після 1-ї процедури на апараті Joule, насадка BBL.

Корекція гіперпігментації на тілі.

Рекомендації до і після процедури.

До процедури лазерного лікування важливо не травмувати і захищати шкіру від різних негативних впливів: уникати сонячних променів, не користуватися скрабами, пілінгами та іншими травмуючими косметичними засобами.

У перші дні після проведення процедури важливо виконувати наступні рекомендації:

Зберегти оброблений ділянку шкіри в максимальній недоторканності, уникати попадання води, бруду, не користуватися косметикою. Не розчісувати ділянки шкіри, оброблені лазером, самостійно не видаляти з’являється скоринку, не використовувати пілінги і скраби. Уникати ультрафіолетового (солярій і прямі сонячні промені) і теплового (сауна) впливу. Не використовувати будь-які загоюють кошти без призначення лікаря. Дотримуватися вказівок лікаря і застосовувати призначені регенеруючі креми, мазі, вітамінні комплекси.

Завжди важливо пам’ятати, що літо і активна інсоляція провокують появу нових пігментних плям. Щоб уникнути цього, потрібно точно слідувати правилам прийняття сонячних ванн, тобто не забувати про сонцезахисні креми з високим фактором захисту (в складі повинен бути оксид цинку) та про елементарні способи захисту своєї шкіри. На морі, в години високої сонячної активності (з 12.00 до 16.00) не можна перебувати на відкритому сонці, особа краще заховати під широкими полями капелюхи або перебувати під парасолькою.

Фахівці клініки Telo’s Beauty займаються усуненням пігментних плям вже більше 10 років і накопичили великий практичний досвід, який дозволяє провести комплексне лікування пігментації, щоб допомогти кожному пацієнту.Не соромтеся себе, адже для того, щоб змінитися, достатньо зробити всього один крок і записатися на консультацію в нашу клініку!

Я дуже задоволена, що потрапила в руки Дар’ї Олександрівни базової. Моя давня проблема з пігментацією нарешті вирішена комплексом заходів. При цьому ніхто мені не нав’язує непотрібні процедури. Дуже привітні всі-і адміністратор, і касир, і медсестра, яка робить анестезію. Спасибі Телос! рекомендую вас подругам!

З величезним задоволенням і почуттям вдячності хочу відзначити високий професіоналізм, чудові людські якості і високий рівень лікарської етики мого доктора, Григор’євої Ксенії Василівни. Яку я відвідую протягом півроку.Дуже задоволена роботою всього цента.

З повагою, Адохіна Людмила Семенівна.

лікар діагностичного центру Міноборони РФ.

Драстуйте! Дуже хочеться подякувати Насацкую Олену Миколаївну. У мене завжди були великі проблеми з шкірою, ходила в різні клініки, до різних косметологів, дорогим і не дуже, за рекомендаціями знайомих і з інтернету — помітного ефекту не було. Олена Миколаївна підібрала відповідну систему лікування і дієту, в результаті яких стан шкіри істотно покращився, чого багато років не могли добитися попередні фахівці. Особливо приємно, що рекомендації Олени Миколаївни носять саме МЕДИЧНИЙ, а не рекламний характер — абсолютно немає нав’язування дорогих, і часто абсолютно непотрібних процедур і косметики брендів, які продаються «тільки у нас і ніде більше». Крім цього, Олена Миколаївна дуже приємний і доброзичливий чоловік, після спілкування з яким настрій поліпшується так само, як і стан шкіри.

FRAXEL RE: PAIR.

Омолодження шкіри Область лікування вартість в рублях особа, включаючи область повік 73 250 особа без обробки повік 59 250 Область верхніх повік або нижніх повік 16 250 «гусячі лапки» 16 250 «гусячі лапки» + область повік 29 250 Лоб 15 250 скронева область 15 250 Область щоки/ обидві щоки 24 250 ніс 15 250 підборіддя 15 250 Область скул 13 250 Область верхньої губи 16 250 кисті рук / обидві руки 16 250 Область шиї 16 250 Область декольте 20 250 корекція рубців постакне Область лікування 59 250 — 93 850 Лоб 20 250 – 33 250 скронева область 9 650 – 20 250 щоки 26 950 – 46 850 ніс 9 650 – 23 000 носогубний трикутник 9 650 – 16 250 підборіддя 9 650 – 16 250 Область скул 9 650 – 16 250 Періоральна область (околоротовая область) 20 250 – 26 950.

Область лікування вартість в рублях інші ділянки тіла розтяжки, судинна дисхромія, рубці постакне площа обробки до 50 см2 200 руб.за 1 см2 площа обробки від 50 до 100 см2 170 руб. за 1 см2 площа обробки від 100 до 300 см2 140 руб. за 1 см2 площа обробки більше 300 см2 120 руб. за 1 см2 корекція рубців Довжина рубця до 5 см 3 750 руб. за 1 см Довжина рубця від 5 до 20 см 2 850 руб. за 1 см Довжина рубця.

Область впливу Вартість процедури, руб. СПЕЦ ЦІНА*, грн Вартість анестезії за зону, руб. Фракційний пілінг обличчя 20 850 12 350* 1 750 Особа , включаючи область повік 22 350 16 850* 2 850 Особа без обробки верхніх і нижніх повік 21 250 16 250* 1 750 Область верхніх повік 6 350 850 Область нижніх повік 6 350 850 Лоб 11 750 9 250* 850 Скронева область 5 350 850 Область скул 5 350 850 Підборіддя 5 350 850 Щоки 15 750 12 250* 1 750 Шия 20 150 15 250* 1 750 Декольте 20 150 15 250* 1 750 Обличчя, шия 36 250 27 250* 2 850 Обличчя, шия, декольте 50 250 37 750* 3 450 Руки 13 550 10 250* 2 350.

Найменування послуги Вартість в рублях Інші ділянки тіла Молочні залози 100 за 1см2 Передня грудна стінка Живіт Навколопупкова область Спина Стегна Сіднична область Підколінна область Інші ділянки шкіри Лікування рубців I категорія рівня впливу 1 950 за 1 см довжини II категорія рівня впливу 3 100 за 1 см довжини III категорія рівня впливу 4 600 за 1 см довжини Анастезія B01.003.004.001 «Емла» від 700 Реабілітація після процедури A14.01.012 Охолоджуюча маска / ICE MASK 2 150.

* Знижка за картками привілеїв та інші діючі акції на процедуру не поширюється та не сумуються.

Комбінація технологій SCITON процедури з використанням широкосмугового світла BBL омолодження на генному рівні. Область впливу Вартість процедури, руб. СПЕЦ ЦІНА*, руб. ЛІКУВАННЯ АКНЕ A20.01.005 Особа 13 490 12 390* Спина 19 090 15 390* Декольте 19 090 15 390* Зона 10 см* 10 см 12 890 10 390* ЛІКУВАННЯ РОЗАЦЕА A20.01.005 1 категорія 15 990 12 890* 2 категорія 17 190 13 690* 3 категорія 20 990 16 890* ФОТООМОЛОДЖЕННЯ (судини, пігмент) A20.01.005 Особа+ Шия+ Декольте 44 550 35 350* Особа 20 090 15 900* Шия 12 890 7 890* Декольте 20 890 17 890* Область навколо очей 7 290 5 290* Лоб 6 590 5 390* Щоки 11 990 9 590* Ніс повністю 6 290 Підборіддя 6 290 Носогубний трикутник 6 990 6 290* Кисті рук 8 890 4 890* Передпліччя 10 990 8 890* Плече до ліктя 9 790 Спина (одна область) область до кінця лопаток /підлопаткова зона/поперекова область 16 890 Гомілку (одна область) 35 190 30 190* Зона 5 см на 5 см 5 990 4 890* Одна спалах 1 070 900* ФОТООМОЛОДЖУВАННЯ «5 ЗІРОК» (судини, пігмент) A20.01.005 Особа (у рамках авторської програми омолодження «5 зірок») 20 090 13 490* ФОТООМОЛОДЖЕННЯ FOREVER YOUNG A20.01.005 Особа 37 890 27 290* Шия 25 390 21 290* Декольте 31 640 24 290* Кисті рук 12 890 11 290* Передпліччя 19 290 Особа+ Шия 50 390 40 390* Особа+Шия+Декольте 62 890 50 390* SKIN TYTE – ЛІФТИНГ ШКІРИ. ОСОБА A20.30.023 Особа (повністю) 31 640 18 390* Шия 19 150 12 890* Декольте 20 390 16 390* Ментальна зона 9 150 7 390* Нижня третина обличчя+ментальна зона 22 890 18 390* Нижня третина обличчя 19 150 15 390* Нижня третина обличчя + шия 31 640 24 890* Нижня третина обличчя + шия + декольте 47 890 34 890* SKIN TYTE – ЛІФТИНГ ШКІРИ. ТІЛО A20.30.023 Внутрішня поверхня руки (парна зона) 20 190 14 290* Сідниці (парна зона) 24 760 19 890* Кисті рук (парна зона) 14 090 11 390* Внутрішня частина стегна (парна зона) 24 090 19 390* Зовнішня частина стегна (парна зона) 29 090 17 890* Живіт (верхня або нижня частина) 27 890 19 890* Спина 36 640 29 390* Надколінна область 16 640 11 890*

* оплаті від 3-х (трьох) процедур додаткова знижка до спеціальної ціни 10%. Власникам карт привілеїв надається додаткова знижка 5% до спеціальної ціни (при покупці будь-якої кількості процедур).

МИКРОЛАЗЕРНЫЙ ПІЛІНГ JOULE (процедура вихідного дня) A22.01.002 Вплив Глибина впливу Вартість в рублях Особа Пілінг вихідного дня «Сяйво молодості» 13 250* I категорія складності 4 – 10 мікрон 13 250* ІІ категорія складності 11 – 30 мікрон 15 550* Шия I категорія складності 4 – 10 мікрон 11 250* ІІ категорія складності 11 – 30 мікрон 13 450* Декольте I категорія складності 4 – 10 мікрон 13 450* ІІ категорія складності 11 – 30 мікрон 15 550* Кисті рук I категорія складності 4 – 10 мікрон 10 250* ІІ категорія складності 11 – 30 мікрон 12 250* Особа+Шия I категорія складності 4 – 10 мікрон 22 250* ІІ категорія складності 11 – 30 мікрон 26 650* Особа+Шия+Декольте I категорія складності 4 – 10 мікрон 34 250* ІІ категорія складності 11 – 30 мікрон 45 250*

* не сумуються з іншими спец. пропозиціями та акціями клініки.

КОРЕКЦІЯ ВІКОВИХ ЗМІН, ДИСПИГМЕНТАЦИИ, СКОРОЧЕННЯ ЧАСУ — насадка HALO A22.01.002 Область впливу Вартість руб СПЕЦ ЦІНА* руб. Вартість анестезії «Сяйво Молодості» /особа, включаючи область повік 56 600 45 350* 1 950 Особа без обробки верхніх і нижніх повік 52 550 42 350* 1 950 Область верхніх і нижніх повік 15 250 1 950 Шия 42 300 33 350* 1 950 Периоральная область 20 250 1 950 Особа+Шия 62 850 50 350* 3 050 Декольте 41 600 30 350* 1 950 Особа+Шия+Декольте 81 600 65 350* 3 650 Лоб 21 250 1 950 Щоки 25 250 1 950 Лоб+верхні і нижні повіки 26 250 1 950 Кисті рук 36 600 21 350* 3 050 Зона 10 см на 10 см 37 850 350 30*

* не сумуються з іншими спец. пропозиціями та акціями клініки.

видалення пігментних плям вартість

ЛАЗЕРНА ШЛІФОВКА JOULE A22.01.002 Вплив Глибина впливу Вартість в рублях Особа, включаючи область повік I категорія 30 – 40 мікрон 27 250 II категорія 41 – 50 мікрон 38 250 III категорія 51 мікрон і більш 46 250 Особа без обробки верхніх і нижніх повік I категорія 30 – 40 мікрон 23 250 II категорія 41 – 50 мікрон 34 250 III категорія 51 мікрон і більше 44 250 Шия I категорія 30 – 40 мікрон 18 850 II категорія 41 мікрон і більше 22 250 Декольте I категорія 30 – 40 мікрон 24 250 II категорія 41 – 50 мікрон 29 850 III категорія 51 мікрон і більше 35 250 Особа, включаючи область повік+Шия I категорія 30 – 40 мікрон 42 250 II категорія 41 – 50 мікрон 57 250 Особа без обробки повік+Шия I категорія 30 – 40 мікрон 38 550 II категорія 41 – 50 мікрон 52 250 Інші ділянки тіла Інші ділянки тіла (розтяжки, омолодження, судинна дисхромия, рубці постакне і ін) Площа обробки до 50 см2 250 руб. за 1 см2 Площа обробки від 50 до 100 см2 200 руб. за 1 см2 Площа обробки від 100 до 300 см2 170 руб. за 1 см2 Площа обробки понад 300 см2 150 руб. за 1 см2 Корекція рубців Довжина рубця до 5 см 3 700 руб. за 1 см Довжина рубця від 5 до 20 см 2 700 руб. за 1 см Довжина рубця більше 20 см 2 400 руб. за 1 см Анестезія 1 600 Анестезія Емла (2 гр) 1 050.

Найменування послуги Код Вартість руб. Первинна консультація косметолога/дерматолога/збір анамнезу, огляд пацієнта, загальні рекомендації Ст. 01.008.003 1 550* Консультація лікаря косметолога/дерматолога: збір анамнезу, призначення схеми лікування, направлення на обстеження суміжних фахівців, рекомендації в підборі препаратів для домашнього догляду Ст. 01.008.003 3 150 Консультація дерматолога/лазерного хірурга Ст. 01.008.001 1 550 Консультація лікаря фізіотерапевта Ст. 01.008.001 Безкоштовно Консультація з новоутворенням Ст. 01.008.003 Безкоштовно Консультація лікаря-флеболога 1 550 Первинна консультація лікаря дієтолога-гастроентеролога доктора медичних наук 4 150 Повторна консультація лікаря дієтолога-гастроентеролога доктора медичних наук 2 950 Динамічний повторний прийом лікаря дієтолога-гастроентеролога доктора медичних наук 2 250 Первинний прийом трихолога-дерматовенеролога без комп’ютерної діагностики Ст. 01.008.001 2 100 Первинний прийом з комп’ютерною діагностикою (мікроаналіз) Ст. 01.008.003 2 500 Повторний прийом Ст. 01.008.002 1 200 Повторна комп’ютерна діагностика (мікроаналіз) А. 21.01.005 1 200.

* Якщо після первинного косметологічного прийому пацієнт залишається на ту чи іншу процедуру, вартість консультації зараховується у вартість процедури, тобто консультація безкоштовно.

Фотоомолодження Апаратна косметологія, Лікування пігментації Зморшки під очима Лазерна епіляція ЕЛОС (ELOS) Елос (Elos) омолодження Омолодження шкіри Омолодження очей Омолодження і підтяжки шкіри обличчя Лазерне омолодження шкіри обличчя Омолодження обличчя і шиї Видалення судин на обличчі лазером Зморшки на лобі Корекція вікових змін См. далі.

Біоармування Апаратна косметологія, Лікування пігментації Зморшки під очима Лікування прищів на обличчі Лікування і видалення постакне Лікування акне Келоїдні рубці, Розтяжки після пологів Розтяжки на шкірі Розтяжки на грудях Розтяжки на стегнах Як позбутися від розтяжок: лазерне видалення Фракційне омолодження Омолодження шкіри Омолодження очей Як позбутися від брылей Омолодження і підтяжки шкіри обличчя Лазерна шліфовка особи Лазерне омолодження шкіри обличчя Омолодження обличчя і шиї Кругова підтяжка обличчя Корекція особи В’ялість шкіри Зморшки на лобі Корекція вікових змін Фраксель (Fraxel) — фракційне лазерне омолодження См. далі.

Апаратна косметологія видалення бородавок лікування пігментації зморшки під очима лікування вугрової висипки лікування прищів на обличчі лікування та видалення постакне лікування акне вугровий висип келоїдні рубці гіпертрофічні рубці видалення шрамів і рубців розтяжки після пологів розтяжки на шкірі розтяжки на грудях розтяжки на стегнах як позбутися від розтяжок: лазерне видалення механічний пілінг лазерний пілінг обличчя пілінги та догляди (чистки) фракційне омолодження шкіри омолодження очей омолодження шліфування обличчя лазерне омолодження шкіри обличчя омолодження обличчя і шиї видалення бородавок і винних плям кругова підтяжка обличчя ліфтинг видалення судин на обличчі лазером корекція носослізної борозни В’ялість шкіри зморшки на лобі корекція і видалення зморшок корекція вікових змін Фраксель (Fraxel) — фракційне лазерне омолодження див. далі.

Біоармування Апаратна косметологія Видалення бородавок Видалення бородавок лазером Лікування пігментації Прийом лікаря дерматолога Skin Tyte II – модуль інфрачервоного термоліфтінга BBL Forever Young Sciton Joule – унікальний лазерний апарат для омолодження шкіри Зморшки під очима Корекція овалу обличчя без операції Лікування куперозу на обличчі Гібридний лазер Halo (Хейло) Лікування прищів на обличчі Лікування і видалення постакне Гіпертрофічні рубці Поверхневий пілінг Фракційне омолодження Омолодження шкіри Омолодження очей Омолодження і підтяжки шкіри обличчя Омолодження обличчя і шиї Видалення фіброми Видалення бородавок лазером і винних плям Кругова підтяжка обличчя RF-ліфтинг Ліфтинг Видалення судин на обличчі лазером Надбрівні дуги Видалення межбровных зморшок за допомогою «Ботокса» Корекція особи В’ялість шкіри Зморшки на лобі Корекція і видалення зморшок Корекція вікових змін См. далі.

Апаратна косметологія Видалення бородавок Видалення бородавок лазером Лікування пігментації Лікування куперозу на обличчі Лікування і видалення гемангіом (судинних утворень) Консультація флеболога Лікування варикозу лазером Омолодження шкіри Видалення фіброми лазером Видалення ліпоми Лікування і видалення кератом Видалення бородавок і винних плям Видалення та лікування судинних зірочок См. далі.

Апаратна косметологія Видалення бородавок Видалення бородавок лазером Лікування пігментації Лікування куперозу на обличчі Лікування і видалення гемангіом (судинних утворень) Консультація флеболога Лікування варикозу лазером Видалення фіброми лазером Видалення ліпоми Лікування і видалення кератом Видалення бородавок і винних плям Судини на тілі Видалення судин на обличчі лазером Видалення та лікування судинних зірочок Лікування судин (дефекти і патології) См. далі.

Корекція пігментації на гібридному лазері Halo.

Корекція пігментації на гібридному лазері Halo.

Видалення пігментних плям.

Порушення кольору шкіри – надлишок або недолік пігменту – називають дисхромией. Вона буває лікарської, якщо виникає із-за прийому фармпрепаратів, і професійної розвивається під дією хімічних факторів.

Надлишкова пігментація-проблема, яку ефективно вирішують в «студії краси 7». Косметолог підбирає оптимальну методику видалення пігментних плям з урахуванням типу шкіри, стану здоров’я, віку і статі пацієнта. Тривалість курсу залежить від складності проблеми, проте результати будуть помітні вже після першого сеансу. У деяких випадках для досягнення ефекту потрібно одна або дві процедури. Результат косметологічних маніпуляцій: зменшення або повне зникнення гіперпігментації, гарний колір обличчя і пружна шкіра.

Процедура Вартість, руб. 1 спалах 570.

Гіпопігментація-дисхромія з недоліком пігменту шкіри меланіну. Виявляється у вигляді світлих плям, в тому числі при вітіліго. Гіперпігментація – надмірна кількість меланіну. Виявляється темними округлими плямами неправильної форми. Вони бувають вродженими веснянки, родимки і родимі плями і набутими, в тому числі посттравматичними і викликаними гормональними змінами. Один з видів патології-мелазма: темні пігментні плями на обличчі і руках. Нерідко виникає у жінок – вагітних і на тлі прийому оральних контрацептивів.

Причина виникнення.

Пігментні плями-зовнішня ознака старіння шкіри. Вони з’являються в результаті захисної реакції дерми на дію сонячного світла. У відповідь на гіперінсоляцію шкіра виробляє пігмент меланін.

Ймовірність виникнення пігментних плям безпосередньо залежить від часу перебування під яскравим сонцем. Наприклад, вони можуть з’являтися навіть в молодому віці після відпустки в південних широтах.

Видалення пігментних плям лазером, IPL та іншими способами.

Імпульсний IPL-світло – методика видалення пігментних плям, заснована на виборчій фототермолизе. Світлові імпульси вражають мішень пігментів клітин-хромофорів, не зачіпаючи навколишні тканини.

При проведенні IPL-процедури з видалення пігментних плям косметолог і клієнт надягають спеціальні сонцезахисні окуляри. Параметри імпульсів підбираються індивідуально. В робочу головку вмонтований охолоджувач, тому процедура безболісна і безпечна.

Для видалення поверхневих пігментних плям використовують спеціальну ультразвукову установку з функцією відбілювання Skin Master Plus від Brera Medical Technologies S. R.L., Італія. У режимі «клінінг» апарат освітлює ділянки гіперпігментації за рахунок ексфоліації шкіри. В результаті місця зі зміненим кольором і віковими пігментними плямами освітлюються. Ефект помітний після першого сеансу. При необхідності процедуру повторюють.

Ще одна технологія видалення поверхневих пігментних плям – мікроструми із застосуванням установки останнього покоління Bio-Ultimate Gold від Bio-Therapeutic Computers, США. Мікрострумові імпульси вбудовуються в роботу клітин дерми, в тому числі з гіперпігментацією, і нормалізують функції всіх структур, залучених в патологічний процес. В результаті відновлюється синтетична активність меланоцитів і прискорюється деградація меланіну.

Найбільш сучасний і ефективний спосіб видалення пігментних плям – лазером. При проведенні процедури хромоформний пігмент меланін м’яко поглинає широкосмугове світло і руйнується під його впливом. Здорові тканини лазером не зачіпаються і не пошкоджуються. Методика ефективна для всіх фототипів. Усуває глибоко залягають пігменти.

Після видалення лазером навіть складні пігментні плями темніють і починають лущитися. Протягом декількох днів вони безслідно зникають. Оцінити результати можна вже через тиждень після сеансу впливу лазером. При необхідності процедуру повторюють.

Рекомендації з видалення пігментних плям.

Після видалення пігментних плям лазером і IPL виключіть травматизацію шкіри в місцях впливу. На оброблені ділянки обов’язково наносите сонцезахисний крем. Не засмагайте протягом 2 тижнів. Після мктт і УЗТ реабілітація не потрібна.

Видалення пігментних плям лазером і іншими апаратними методами протипоказано:

при гострих станах; дерматитах і ранах в області впливу; вагітності і грудному вигодовуванні; декомпенсованому цукровому діабеті; гіпертонічної хвороби 3-го ступеня; гормонозалежної бронхіальній астмі.

Ціна видалення пігментних плям лазером залежить від кваліфікації косметологів, класу обладнання, косметики, рівня комфорту, сервісу і клініки.

Видалення пігментних плям.

Пігментація, веснянки, нерівний колір обличчя-недоліки шкіри, з якими доводиться боротися! Замаскувати їх складно і затратно за часом, а ходити з ними зовсім некомфортно. Найчастіше причиною появи пігментних плям є вікові і гормональні зміни в організмі, надмірна інсоляція.

Сучасна косметологія пропонує безліч способів для того, щоб допомогти знайти бездоганно рівну красиву шкіру! Зараз видалення пігментації найчастіше здійснюється одним з трьох ефективних методів:

використання лінії професійних косметичних засобів Obagi Nu-Derm лазерний пілінг Fraxel Dual шліфування СО2 Ultrapulse.

Obagi: м’яке усунення пігментних плям і веснянок.

Лінія професійних засобів Obagi Nu-Derm допоможе скорегувати такі недоліки, як:

нерівний колір обличчя пігментні плями веснянки.

Препарати Obagi Nu-Derm дозволяють запустити процес оновлення клітин на глибокому рівні. Завдяки цьому відновлюються захисні функції шкіри, підвищується її здатність до самоувлажнению.

В результаті ваша шкіра:

гладка чиста еластична має здоровий і рівний колір.

Проте усунення гіперпігментації за допомогою косметичних засобів вимагає терпіння і сил – програма лікування має на увазі під собою повне дотримання рекомендацій по використанню коштів протягом 18-24 тижнів. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що видалення пігментації буде ефективним.

Лазерний пілінг Fraxel Dual : для тих, хто готовий на 5-6 процедур.

Вирішити проблему гіперпігментації комплексно допоможе лазер Fraxel Dual (Фраксель Дуал). Ця новаційна методика дозволяє:

видалити пігментацію і нерівності домогтися бездоганного тону і кольору шкіри поліпшити якість і текстуру шкіри.

Секрет роботи лазера Fraxel Dual – у впливі на клітини, що виробляють і накопичують меланін. Це дозволяє замінити старі клітини з порушеним процесом вироблення меланіну на нові молоді клітини.

Відмінні результати досягаються завдяки інтенсивності впливу лазера. Ефект можна відзначити вже після однієї процедури:

усунення пігментних плям шкіра набуває рівний тон поліпшуються пружність і еластичність шкіри.

А поєднання Фракселя з OXY-терапією дозволяє більш ефективно виконати видалення пігментації за рахунок глибоко зволоження шкіри.

СО2 ULTRAPULSE: ВСЬОГО ЗА 1 ПРОЦЕДУРУ…

видалення пігментних плям вартість

Лазер СО2 Ultrapulse – нове слово в сучасній косметології! Цей лазер 3-го покоління бореться з такими серйозними дефектами шкіри, як:

гіперпігментація рубці сліди вугрової висипки — постакне розтяжки значне зниження еластичності і тургору шкіри.

СО2 Ultrapulse-це єдиний лазер, що володіє можливістю працювати у всіх шарах шкіри. Під впливом лазера випаровується верхній шар і таким чином з’являється молодий шар шкіри. Усунення пігментних плям, рубців, постакне, розтяжок за допомогою СО2 ULTRAPULSE відбувається швидко і ефективно.

Залежно від ступеня вираженості недоліків шкіри лазер може працювати в 3 режимах:

ActiveFX: неглибокі сліди постакне, дрібні рубчики 30 років-CO2lite: шрами і постакне, пігментні плями 40 років — MaxFX – найпотужніший режим, застосовуваний при серйозних дефектах – значної пігментації, рубцях і шрамах.

Достатньо всього однієї процедури, щоб видалити пігментацію та інші дефекти шкіри. Вас чекає приголомшливий результат — рівна і досконала шкіра без вад!

Різні методики, представлені в клініці Beauty Trend, — як лазерні, так і ін’єкційні дозволяють успішно вирішувати такі завдання, як усунення дефектів, боряться з куперозом, вугровим висипом, шрамами і постакне, пігментацією.

Видалення пігментних плям.

Пігментні плями утворюються через нерівномірний розподіл меланіну у верхніх шарах шкіри. Вони можуть з’являтися на обличчі і тілі в будь-якому віці. Вторинна гіперпігментація, небажані веснянки і лентиго вважаються косметичними дефектами, тому багато хто прагне позбутися від них.

У Центрі естетичної медицини AMADEO проводять видалення пігментації лазером MeDioStar NextPRO (Німеччина). Процедура безпечна для шкіри, не впливає на її бар’єрні властивості. Дозволяє освітлити пігментацію і позбутися від косметичних дефектів. Невеликі плями можна видалити за один сеанс. Для усунення більших і темних утворень може знадобитися кілька процедур. До основних результатів лазерного впливу відносять:

освітлення пігментації, оновлення епідермісу, поліпшення кольору шкіри.

Більш докладно про лазерне видалення пігментації лікар розповість на консультації.

Показання та протипоказання.

Показаннями до процедури є:

світлі і темні веснянки, вікова пігментація, ділянки гіперпігментації.

До видалення пігментації лазером є протипоказання:

вагітність і період лактації, інфекційні та онкологічні захворювання, атопічний дерматит, епілепсія, запальні процеси в зоні обробки.

Ціни на видалення пігментації лазером.

Найменування Ціна, руб. Видалення пігментації Лазерне видалення пігментних плям від 1 000 до 7 000.

У нас діють доступні ціни на видалення пігментації лазером. Досвідчений фахівець допоможе усунути плями швидко і без болю. Після процедури не утворюються рубці і шрами, але може виникнути почервоніння, яке пройде за кілька днів.

Приблизна вартість послуги наведена в таблиці. Точна ціна залежить від площі впливу. Записатися на прийом до фахівця можна за телефоном, вказаним на сайті.

Видалення пігментних плям.

Пігментні плями — доброякісне, найчастіше безпечне явище на шкірі людини. Однак їх появи можуть викликати дискомфорт і переживання зовнішнього вигляду обличчя і тіла.

Освіти темного кольору на шкірі людини з’являються в результаті скупчення фарбувального пігменту меланіну. Його виробляють в організмі клітини — меланоцити. Допомога меланіну — захищати шкіру від ультрафіолету.

З різних причин меланін на окремих ділянках шкіри починає вироблятися надто інтенсивно. В цьому випадку починають з’являються пігментні плями. Їсть зовнішні фактори появи пігментації, а є і внутрішні причини, які вимагають лікування основного захворювання.

Причини появи пігментних плям.

Виникнення плям обумовлено такими факторами:

дія ультрафіолету (сонце, солярій); природне старіння шкіри обличчя і тіла; особливості обміну речовин; захворювання (ендокринні, печінки або жовчного міхура та ін); гормональна перебудова організму (вагітність, клімакс); прийом лікарських препаратів; травми шкіри.

Види плям.

Пігментні плями — це:

Веснянки. Дрібні або середнього розміру цятки різного відтінку: від золотистого до коричневого. Виникають в ранньому дитинстві і можуть темніти під впливом сонця.

Родимі плями — невуси або родимки. Різної форми, розміру і кольору, з’являються на шкірі протягом життя або є з народження.

Хлоазми і мелазми . Плями відтінку з чітко позначеними межами і рівною поверхнею, частіше на обличчі. Можуть проявиться під час вагітності, або через тривале перебування на сонці.

Лентиго . опуклі освіти, пов’язані з генетичними особливостями організму. Можуть також з’являтися з віком.

Вітиліго. Це плями білого кольору. Їх поява пов’язана з вродженими порушеннями пігментації.

Усунення пігментних плям.

Способи видалення пігментних плям можна вибрати різні:

апаратний (лазерне видалення, безін’єкційна мезотерапія); ін’єкційний (мезотерапія обличчя і тіла); хімічні пілінги.

Видалення пігментних плям лазером-один з найкомфортніших і дієвих способів допомогти шкірі обличчя і тіла.

Переваги лазерного видалення:

виборче вплив; без контакту апарату з шкірою; мінімальні хворобливі відчуття (анестезія не потрібна); короткий відновний період; без побічних ефектів; пігментні плями видаляються повністю.

Лазерне усунення пігментації на обличчі і тілі відбувається під впливом променя, спрямованого на пігментований ділянку шкіри. Під час процедури клітини з вмістом пігменту поглинають квантові хвилі, нагріваються і руйнуються, а через місяць виводяться з організму за допомогою лімфатичної системи. Лазер різниться глибиною проникнення. Апаратний спосіб вирішення косметичної проблеми залежить від виду пігменту.

Видалення плям за допомогою лазера DEKA SmartXide DOT2.

видалення пігментних плям вартість

У Нижньому Новгороді лазерне видалення пігментних плям можливо завдяки інноваційній процедурі дермальний оптичний термоліз (DOT) в клініці «Алтея».

Процедура малотравматичного лазерного видалення проводиться на італійському лазерному апараті останнього покоління DEKA SmartXide DOT2. Він об’єднує в собі вплив і електромагнітного поля RF.

Максимального ефекту проведеної процедури дозволяють домогтися індивідуальні настройки апарату SmartXide DOT2:

щільність покриття; тривалість впливу в кожній точці; глибина впливу; площа охоплення.

Оптичний термоліз або DOT — терапія видалення пігментних плям відрізняється безболісністю, точністю впливу і швидким досягненням видимого ефекту.

Підготовка до процедури і протипоказання.

Протипоказань до проведення процедури трохи:

захворювання крові (лейкоз, гемофілія, тромбоцитопенія, лімфома); порушення мозкового кровообігу; хвороби серцево-судинної системи; наявність злоякісних утворень; підвищена температура при застуді; схильність до судомних нападів (епілепсія, психози); період вагітності і лактації; запалення на ділянці виконання маніпуляцій.

Успіх процедури залежить не тільки від кваліфікації лікаря і унікальності апарату, але й від підготовки клієнта до лазерного видалення пігментних плям:

необхідно проконсультуватися у лікаря -дерматолога; за два тижні до процедури не засмагати (в тому числі, в солярії); відмовитися від виконання хімічного пілінгу і глибокого чищення особи; не використовувати декоративну косметику перед процедурою; відмовитися від алкоголю і не курити.

Відновний період після високоточного видалення пігментних плям лазером проходить швидко. Не більше двох тижнів спостерігається легке почервоніння. Скоринка, яка утворюється на місці пігментного плями, відпадає, не залишаючи сліду. У цей час важливо Не знаходиться на сонці і користуватися рекомендованими відновлюють кремами для обличчя і тіла.

Вартість лазерного видалення пігментних плям залежить від того, яку допомогу необхідно надати клієнту.

Апаратне обладнання клініки «Алтея» в Нижньому Новгороді відповідає всім вимогам безпеки та ефективності видалення пігментних плям лазером.

Видалення пігментацій лазером.

Флебологія.

Лазерна хірургія.

Дерматоонкология.

Лазерна косметологія.

Естетична косметологія.

Професійна косметика.

Лазерна епіляція.

Трихологія.

Пігментні плями – ділянки шкіри з підвищеним вмістом пігменту (меланіну).

Розрізняють такі види пігментних плям (в залежності від глибини залягання пігменту):

1. Поверхневі пігментації-підвищення вмісту пігменту в епідермісі (верхньому шарі шкіри), основні види таких пігментних плям-веснянки і лентиго.

2. Глибокі пігментації-підвищення вмісту пігменту в дермі (середньому шарі шкіри), сюди відносяться деякі вроджені пігментні плями (невуси Оти, Іто), пігментації після травм і запалення шкіри.

Веснянки-жовті або коричневі плями неправильної форми, розташовані на ділянках, схильних до впливу сонячних променів (обличчя, верхня частина спини, кінцівки, область декольте), іноді вони можуть зливатися в більші вогнища. Передбачається, що схильність до веснянкам є вродженою властивістю шкіри, обумовлених здатністю до підвищеного утворення меланіну без збільшення кількості пігментних клітин (меланоцитів). Ультрафіолетові промені (сонце, солярій) провокують появу і потемніння веснянок.

Лентиго — пігментні плями, утворені в результаті проліферації епідермальних меланоцитів, проявляються у вигляді світло — або темно-коричневих плям з чіткими кордонами; плями можуть бути великими або дрібними, розташовуватися на будь-якій ділянці шкіри і навіть слизових оболонках.

Лікування пігментних плям.

Лікування пігментних плям проводиться лише з косметичних причин, з метою їх вилучення. Для цього використовують відбілюючі і кератолітичні засоби. Однак найбільш ефективним методом лікування пігментних плям і веснянок є видалення пігменту з допомогою селективного лазера.

Принцип методу: лазерний промінь відповідної довжини хвилі проходить через верхні прозорі шари шкіри і поглинається меланіном, викликає його руйнування і, таким чином, посвітління шкіри.

Веснянки і лентіго добре піддаються лазерному видаленню, практично зникаючи через 1-2 сеанси. Лікування глибоких пігментацій також призводить до позитивного результату, але вимагає більшої кількості сеансів лікування. Надалі, з метою профілактики виникнення нових пігментних плям і веснянок рекомендується використовувати для обличчя і відкритих ділянок тіла (руки, груди, спина) сонцезахисні засоби.

Скільки коштує видалення пігментації?

Вартість лазерного видалення пігментних плям і веснянок залежить від зони та площі впливу лазера, а також кількості необхідних процедур. Ціни нашої клініки Ви знайдете в прайс-листі, розташованому нижче.

Фото «До» і «Після»:

видалення пігментних плям вартість

Ви можете задати питання, записатися на процедуру видалення пігментних плям і веснянок або безкоштовну консультацію фахівця по телефону :

Прайс-лист:

Ціни на видалення пігментацій лазером.

Локальні ділянки (до 5 мм) — 1шт. 800 руб. Ділянки (більше 5 мм) -1 см2 1000 руб. Ділянки (більше 10 мм) -1 см2 800 руб. Особа повністю 8 000 руб.

Відгуки пацієнтів:

За день до відвідування приємна дівчина-адміністратор зателефонувала і нагадала про прийом. У призначений день, прийшовши в клініку, здобула теплий прийом і в затишній обстановці заповнила необхідні документи на надання медичних послуг. Після чого була відразу ж запрошена в кабінет косметолога Широковой Ольги Олександрівни , яка докладно і доступно пояснила суть процедури, наслідки та догляд. Сама процедура видалення лазером пігментного плями була проведена делікатно, швидко і практично безболісно. І ціна, до речі, чітко відповідала прайс-листу ))

Далі, після косметолога, я попрямувала до хірурга-онколога Гришко Роману Васильовичу , який вислухав, діловито оглянув кандидатів на видалення і тут же зробив всі необхідні маніпуляції. Лікар серйозний, впевнений і спокійний, що допомагало не хвилюватися, і дуже делікатно працює: де було дійсно необхідно -підколював знеболення.

Загалом, можу сказати, що в» векторі » досить приємна обстановка, добрі і вмілі руки фахівців і дуже доступні ціни! Розповідаю про клініку всім своїм друзям і колегам. Спасибі Вам велике. )))

Фотоудаление пігментних плям.

ВИДАЛЕННЯ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ.

ФОТОУДАЛЕНИЕ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ.

Тривалість процедури:

Кількість процедур:

Період відновлення: 7-14 днів.

Обладнання: Апарат IPL Quantum.

Присутність на шкірі обличчя плям, хаотично утворюються в міру надмірного впливу меланіну на клітини шкіри, є проблемою естетичного характеру. Виправити становище може процедура Фотовидалення пігментних плям. Це неінвазивний метод усунення плям, в основі якого закладено принцип реакції пігментних речовин на пучки світла певної довжини. За підсумком лікування шкіра пацієнта набуває природного відтінку і залишається такою завжди.

Причини появи пігментних плям.

У такого неприємного явища як пігментні плями причини можуть бути різними:

Старіння шкіри. Гормональні зміни в організмі, викликані прийомом контрацептивів, вагітністю, менопаузою. Використання неякісної або просто невідповідної косметики. Зайве тривале перебування на сонці. Патологічні процеси в організмі.

Особливості проведення процедури.

В основі фотоудаления пігментації лежить вплив на шкіру світлових імпульсів з певною довжиною хвилі, при якому пігментні плями зникають назавжди. Це не звичайне короткочасне відбілювання шкіри, яке відбувається, коли ви застосовуєте спеціальний крем від плям, а повне видалення пофарбованого шару, де спостерігався надлишок меланіну. При обробці шкіри пляма спочатку стає ще темніше, так як відбувається процес згортання білка, а через кілька днів цей шар сходить, і пацієнт отримує ділянку шкіри природного відтінку, без патологічних змін.

Як і лазерне видалення пігментних плям, фотоудаление пігментних плям має виборчий ефект, тобто не впливає на навколишні тканини, а діє безпосередньо на клітини пігменту меланіну.

Як підготуватися до процедури.

Процес підготовки простий:

видалення пігментних плям вартість

За пару тижнів до старту лікування не слід засмагати на сонці або в солярії, а також обробляти шкіру хімічними засобами для зняття верхніх шарів. За 3 дні краще утриматися від відвідування басейнів і сауни.

Як проходить процедура.

Пристрій необхідно індивідуально налаштувати під тип шкіри пацієнта і характер пігментації. Головна характеристика – це довжина хвилі, від якої залежить не тільки ефективність процедури, але і збереження здорових ділянок шкіри.

Пацієнт укладається на кушетку, попередньо надівши на очі захисні окуляри, і на оброблювану область наноситься спеціальний гель. При впливі світлових пучків на шкірні покриви може відчуватися несильне поколювання або печіння. Курс процедур призначається косметологом в залежності від давності і розмірів пігментних плям. Процедури проводяться з інтервалом в 3-4 тижні, однак, вже через 2 тижні після першого сеансу ви помітите ефект.

Фотоудаление пігментних плям: Переваги процедури.

Використання апаратного методу фототерапії проти пігментних плям має безліч переваг:

Повне видалення, а не короткочасний ефект. Відновлення природного відтінку шкіри. Відсутність необхідності попередньої підготовки. Безболісність. Відсутність серйозних побічних реакцій, не рахуючи деякої потемніння плям на пару тижнів, після чого виникає лущення.

Рекомендації після процедури.

Після кожного етапу фототерапії краще утриматися від процедури засмаги і регулярно наносити на шкірні покрови засоби для зняття опіків ( Пантенол ) і протиалергічні препарати. Також слід утримуватися протягом усього курсу від нанесення макіяжу в області лікування. Через три дні після процедури можна відвідувати лазневі заклади.

Протипоказання до фотоудалению пігментних плям.

Як і у будь-яких інші процедур, у фотовидалення є певні протипоказання:

вагітність; психічні захворювання; наявність злоякісних утворень шкіри; цукровий діабет; епілепсія; різні шкірні захворювання (екзема, псоріаз); вік до 18 років.

Фотовидалення пігментних плям — фото До / Після.

У Санкт-Петербурзі дану процедуру можна пройти в медичному центрі SkinLazerMed . Безкоштовна консультація у лікаря в день процедури! Приємні ціни і гарантія результату по закінченню курсу – переваги сервісу.

Видалення пігментації.

Послуга Ціна, руб. Депігментація 6500 Корекція лентиго александритовым лазером 500 Лікування пігментації Spot Peel 4600 Видалення пігментації 1см 1500 Видалення пігментації (шия) 2000 Депігментуючий пілінг для обличчя і зони навколо очей 3100 Депігментація 3000 Видалення пігментних плям (1 див.) 1150 Видалення плоских родимих плям 400 Видалення пігментації методом електрокоагуляції на тілі 1100.

Видалення пігментних плям проводиться декількома методами, серед яких варто виділити шліфування шкірних покривів (дермабразію), лазер, хімічний пілінг.

Вивести пігментні плями можна за допомогою хімічного пілінгу. Використовуються спеціальні суміші з фруктовими кислотами. Вони наносяться на поверхню шкірних покривів, після чого верхній шар шкіри разом з пігментованими зонами видаляється.

Великою популярністю користується методика лазерного впливу. Лазерний промінь направляється на ділянку пігментації, не пошкоджуючи здорові тканини. Процедура не доставляє дискомфорту, легко переноситься пацієнтом.

Варто зауважити, що позбутися від пігментних плям назавжди досить складно, тому лікар не дає таких гарантій. Повторна поява пігментації спостерігається при тривалому знаходженні на відкритому сонці.

Щоб повністю позбутися від плям, слід використовувати комплексне лікування. Воно включає відбілювання, відлущування, адекватний догляд, системну терапію, вітамінотерапію.

Недостатньо ефективні кислотне вимивання, відбілювання, що мають масу побічних реакцій.

Добре зарекомендували себе такі методики, як ретиноловий пілінг, відлущування гліколевою кислотою, елос -, лазеротерапія.

В яких випадках необхідно видалення пігментації.

Особливо часто з цією проблемою звертаються дівчата. Видалення пігментних плям здійснюється для усунення візуальних дефектів. Надмірна пігментація сприяє появі психологічних комплексів, порушення психоемоційного стану.

Виразність пігментації залежить від кількості меланіну в епідермісі. Його надлишок обумовлює появу:

лентиго; веснянок; вроджених пігментних плям (судинні ангіоми, гіперемовані, рожеві плями, плоскі родимки); хлоазми.

Видалення пігментних плям в Москві проводиться в косметологічних кабінетах, медичних установах. На сайтах клінік вказана вартість видалення пігментних плям, особливості проведення процедури, методи впливу на пігментацію.

Переваги видалення пігментації.

Якісне видалення пігментації позбавляє від косметичного дефекту, нормалізує психоемоційний стан.

Клініки видалення пігментних плям в Москві.

Виберіть кращий з 16 клінік видалення пігментних плям.

«Клініка Сімейна» у М. Сходненская.

Клініка видалення пігментних плям.

В клініку прийшла здавати аналіз на гормони щитовидної залози. Прийшла, як і обговорювали, з документами; уклали договір, здала кров. На наступний день результати моїх аналізів прийшли мені на електронну пошту — як і домовлялися. Мені все сподобалося: доброзичливий медперсонал, добре налагоджена.

Лікар ввічлива. Дала нам поради, рекомендації. Працівники клініки теж привітні. Все сподобалося. Особливо нашій дитині, тому що в клініці було багато іграшок.

З клініки запросили доктора додому, доктор приїхав швидко. Доктор до дитини ставився дуже добре, все докладно пояснила нам, дав лікування. Дитина вже відчуває себе добре.

Лікувально-діагностичний центр «Медицина»

Клініка видалення пігментних плям.

видалення пігментних плям вартість

У «медицині» був на прийомі у хірурга, візитом залишився задоволений. У цій клініці працюють чуйні і чуйні люди. Дуже ввічливий і уважний молодший персонал клініки. Приємно і комфортно перебувати у них. При необхідності знову звернуся до них.

Мені доктор дуже сподобався своїм душевним ставлення до пацієнтів. Вважаю доктор професіонал своєї справи. Він відразу встановив правильний діагноз, розповів, які мазі можуть мені допомогти. Дав хороші рекомендації по харчуванню. Враження від прийому позитивні.

«Клініка Сімейна» у М. університет.

Були у офтальмолога в «Клініці Сімейної» у м. Університет. Персонал клініки уважний і чуйний. Доктор була професійна і старанна. При необхідності звернемося ще раз в цю клініку.

Я є постійним клієнтом клініки, в цілому — мене влаштовує і ставлення до пацієнтів, і вартість послуг. Не завжди, правда, зручно звертатися за необхідною діагностикою (рентгенографія) в іншу філію. Не всі клініки мають весь перелік необхідних діагностик.

Хороша, сучасна клініка! Персонал ввічливий. Кураш Марина Валеріївна якісно, безболісно провела всі маніпуляції. Я задоволена роботою доктора і сервісом клініки.

Медичний центр «Бест Клінік» у м. Річковий Вокзал.

Я захоплена! Вперше зіткнулася з такою пристойною клінікою, фахівці якої не намагаються заробити на здоров’ї пацієнтів. Я звернулася за консультацією жіночого лікаря. Мої аналізи були в порядку, але мені був даний коментар фахівця і реальні поради, де і куди можна звернутися при бажанні додаткового.

В клініку звернулася прочитавши відгуки. У мене залишилося таке ж хороше враження про сервіс в клініці. Починаючи від прийому у адміністраторів, закінчуючи роботою доктора-мене все влаштувало.

Відмінне враження про клініку! Товариський персонал.